fbpx
Grand Baltic Dunes
Žiemos atostogos su vaikais prie jūros

Poilsis prie jūros su vaikais žiemą: ką žinoti?

Kelionės su mažais vaikais dažnai gali tapti rimtu iššūkiu, ypač žiemą. Mažiesiems paprastai neaktualūs nei triukšmingi renginiai, nei istoriniai paminklai. Tam, kad būtų užtikrintas geras poilsis su vaikais Lietuvoje, svarbu rinktis vietas, kuriose mažiesiems bus gausu veiklos, naujų atradimų ir nuotykių. „Grand Baltic Dunes“ yra puiki vieta tokiam poilsiui Palangoje. Pateikiame kelis patarimus, kurie padės viešnagei pasiruošti ir mažyliams, ir jų tėveliams.

Pasirūpinkite svarbiausiais daiktais

Norint turėti įsimintinas atostogas svarbu vadovautis tam tikromis taisyklėmis: jos palengvins poilsio planavimą ir padės išvengti nemalonumų. Gerai suplanavę dienotvarkę ir pasirūpinę svarbiausiais dalykais galėsite išvengti didelės dalies netikėtumų. Priklausomai nuo vaikų amžiaus, pasirūpinkite šiais daiktais:

  • Keliautojų rinkiniu. Labai svarbu užtikrinti vaikų komfortą – jiems kitoje aplinkoje, ne namuose apsiprasti gali būti gerokai sunkiau. Be to, išbandymas dažnai yra ir pati kelionė. Žiemos metu poilsis su vaikais Lietuvoje neatsiejamas nuo šiltų drabužių, avalynės. Be to, jei reikia, turėkite ir pakankamai vystyklų, kitų higieną užtikrinančių priemonių. Pravers ir paprastas ar raminamasis kremas – šaltis mažylių odą gali paveikti labiau nei mūsų, suaugusiųjų.
  • Žaislais. Itin svarbu, kad kelionė būtų įdomi ne tik Jums, bet ir Jūsų vaikui. Vis daugiau ir daugiau vaikų renkasi išmaniuosiuose įrenginiuose esančias pramogas. „Grand Baltic Dunes“ komanda rūpinasi, kad nemokamas bevielis interneto ryšys nepriekaištingai veiktų kiekviename kambaryje, tad ir čia galėsite leisti laiką išmaniai. Žinoma, galite pasirūpinti ir kitokiais žaislai – svarbiausia nepamiršti tų, kuriuos vaikai mėgsta labiausiai.
  • Medicininiais reikmenimis. Šaltuoju metų laiku itin paprasta susirgti, todėl pasirūpinkite reikalingiausiais vaistais. Jei įmanoma, paskiepykite vaikus iš anksto. Jei tik reikėtų, mūsų komanda mielai nukreips į vaikų kliniką – vis dėlto tam, kad poilsis su vaikais Lietuvoje, pajūryje neapkarstų, tokių rūpesčių geriau išvengti.
  • Maistu. Mūsų restorane tikrai rasite mažiesiems pritaikytų, gardžių ir spalvingų patiekalų. Tačiau į kelionę, jei važiuosite ilgiau nei valandą, verta pasiimti užkandžių (vaisių, sausainių, riešutų), vandens.

Įvertinę esminius kelionės aspektus, mažųjų įpročius ir poreikius lengvai susidarysite būtiniausių daiktų sąrašą. Nepamirškite pasidomėti orų prognoze, iš anksto nuspręsti, ką veiksite viešnagės metu.

Apgalvokite pačią kelionę

Keliauti su vaikais ne visuomet paprasta, tai užima ilgiau laiko. Svarbiausia – neskubėti, prisiderinti prie mažųjų tempo, prireikus sustoti. Elkitės ramiai, apgalvotai, iš lėto susižiūrėkite, ar su savimi tikrai turite visus reikalingus daiktus. Bandydami išlaikyti vaikų ramybę ir patys išlikite itin kantrūs – nesvarbu, kokia situacija susidarė.

Kad ir kas nutiktų, visuomet galite drąsiai kreiptis į „Grand Baltic Dunes“ komandą – ji mielai padės išspręsti visus rūpesčius, nuo maitinimo iki pramogų. Poilsis su vaikais Lietuvoje tikrai gali tapti išskirtiniu nuotykiu: tereikia jam ryžtis.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this