fbpx
Grand Baltic Dunes
Poilsis su vaikais ir augintiniu Lietuvoje

6 patarimai keliaujantiems į pajūrį su mažaisiais

Vasarą daugeliui norisi bent kelioms dienoms ištrūkti prie jūros: pasilepinti kaitria pajūrio saule, švelnaus smėlio masažu, atsigaivinti vėsiame vandenyje. Atostogos – vienas smagiausių laikotarpių, kai laiką galima leisti su šeima. Šeimoje atsiradus mažyliui, poilsis ir pramogos dažnai tampa kitokie, nei buvo iki šiol. Tad, kad atostogos praeitų sklandžiai, patartina joms pasiruošti iš anksto.

Būtinųjų daiktų sąrašas

Patartina iki kelionės likus bent kelioms dienoms susidaryti išsamų būtinųjų daiktų sąrašą. Vertėtų pasirūpinti vaiko mėgstamiausiais žaislais ir tokiais, kurie pravers pajūryje – pavyzdžiui, kastuvėliais ir kibirėliais. Taip pat būtina įsidėti specialių kremų, apsaugančių nuo kenksmingų saulės spindulių, pasirūpinti vaistinėle su vaistais nuo alergijos, skausmo, pleistrais ir tvarsčiais. Derėtų atrinkti ir vaiko drabužius: nepamirškite maudymosi kelnaičių ar kostiumėlio, kepuraitės nuo saulės. Poilsis su vaikais Lietuvoje gausus įvairių iššūkių, tad tinkamai jiems pasiruošę išvengsite papildomų rūpesčių.

Atostogų trukmė

Keliaudami prie jūros su vaikais, apgalvokite poilsio trukmę. Specialistai rekomenduoja pakeitus aplinką joje pabūti bent savaitę – taip mažyliai spės apsiprasti, grįžti prie įprasto miego, valgymo režimo. Be to, per tiek laiko vaikai iki valios atsidžiaugs bangų purslais, akmenėlių radiniais ir smėlio bokštų statybomis.

Viešbutis, laukiantis vaikų

Viena svarbiausių užduočių keliaujant su vaikais – įsitikinti, jog viešbutis tikrai laukia šeimų su mažyliais. „Grand Baltic Dunes“ apartamentų komanda mielai laukia įvairaus amžiaus poilsiautojų. Tam, kad poilsis su vaikais Lietuvoje džiugintų geriausiais įspūdžiais, tiesiog praneškite apie vaikų skaičių rezervuodami numerį. Jums pageidaujant kambaryje pastatysime papildomą lovelę ar maniežą, padėsime pasirūpinti kitais mažylių poreikiais.

Dienotvarkės planas

Tam, kad atostogos su mažaisiais nesukeltų papildomo streso, iš anksto sudarykite dienotvarkę. Taip galėsite numatyti laiką, skirtą įprastoms, rutininėms veikloms (pavyzdžiui, poilsiui, valgymui) ir pramogoms: žaidimams, muziejų lankymui, jodinėjimui žirgais, pasivaikščiojimams. Sudarydami dienos planą nepamirškite, kad planus keisti gali orų kaita. Be to, palikite laisvo laiko – mažyliai greitai pavargsta, tad gali prireikti dažnų pertraukėlių.

Jei norite, kad poilsis su vaikais Lietuvoje neviršytų kuklaus biudžeto, skirkite daugiau laiko pajūrio malonumams. Pakrantė puikiai tinka pasivaikščiojimams basomis, akmenėlių, kriauklių rinkimui, ir, žinoma, smėlio pilių statymui. Jei norėsite ramiai pagulėti paplūdimyje, pasirūpinkite papildoma veikla mažyliams.Be to, būtina aplankyti Palangos kurorte vaikams įrengtą nemokamą žaidimų aikštelę, pasakų parką.

Maistas ir gėrimai

Besiruošdami dienoms prie jūros, pasirūpinkite sveikais užkandžiais, tinkamais tiek vaikams, tiek suaugusiems. Tam puikiai tinka vaisių ir daržovių juostelės, tyrelės, trapučiai ir kita. Nepamirškite ir gėrimų. Rekomenduojama turėti pakankamai vandens arba nesaldintos arbatos (saldūs gėrimai tik didina troškulį). Jei alkis užklups netikėtai, nesijaudinkite – „Grand Baltic Dunes“ restorano komanda mielai paruoš šviežių, gardžių patiekalų net patiems mažiausiems skanautojams.

Poilsis su vaikais Lietuvoje, prie jūros, gali palikti neišdildomų įspūdžių tiek mažiesiems, tiek jų tėvams. Tereikia esminius viešnagės elementus apgalvoti dar prieš išvykstant. Nežinote, kurio tipo apartamentus geriau rinktis? Dvejojate dėl papildomų pramogų, pradžiuginsiančių ir vaikus? Drąsiai skambinkite mums arba kreipkitės el. paštu, per socialinius tinklus: mielai padėsime pasirūpinti viskuo, kas pavers atostogas žaviausiu vaikystės prisiminimu.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this