fbpx
Grand Baltic Dunes

„Grand Baltic Dunes“ renginių salės – tai dvi šviesios ir jaukiai įrengtos salės nuomai Palangoje, itin tinkamos asmeninei šeimos šventei, gimtadieniui, vestuvėms, verslo banketui ar furšetui, konferencijoms ir seminarams.

Salės nuoma renginiams

Bet kuri iš dviejų, skirtingą žmonių skaičių talpinančių salių gali būti paruošta atsižvelgiant į visus Jūsų pageidavimus ir poreikius.

 

Salėje „Palanga“ (120 kv. m.) organizuojant banketą telpa iki 60 asmenų. Rengiant svečių priėmimą furšetu, čia sutalpinti galime iki 100 asmenų. Ši salė puikiai tinka jubiliejui, vestuvėms, įmonių kolektyvų susitikimams, seminarams ir panašaus tipo renginiams.

 

Salėje „Kopos“ (82 kv. m.) organizuojami mažesni renginiai. Užsakant banketą, šioje salėje telpa iki 28 asmenų, furšeto atveju – 80 asmenų. Joje galima rengti asmenines šventes, gimtadienius, krikštynas, pristatymus, temines konferencijas, diskusijas.

 

Sales galime pritaikyti kultūriniams renginiams, filmų peržiūroms organizuoti ir jaukiausioms metų šventėms sutikti. Abiejose renginių salėse yra visa reikiama įranga: projektorius, ekranas, garso sistema, bevielis interneto ryšys. Taip pat viešbutis gali pasiūlyti automobilių saugojimą greta įrengtoje ar nuosavoje požeminėje aikštelėje su elektromobilių įkrovos stotele.

 

Jauki salė vestuvėms, asmeninėms šventėms Palangoje

„Grand Baltic Dunes“ renginių salės išsiskiria pajūrio spalvų įkvėptu, minimalistinio stiliaus interjeru, elegantiška aplinka. Natūrali dienos šviesa kartu su išmaniu apšvietimu, individuali temperatūros kontrolė ir kilimu išklotos grindys kuria patalpų jaukumą. Stilingi, lengvai pritaikomi baldai, ramios spalvos leidžia atsiskleisti bet kokiam renginio dekorui. Tai vieta, kur lengvai įgyvendinsite tobulo renginio svajonę.

 

Viešbučio komanda pasirūpins Jūsų švente bei suteiks profesionalų aptarnavimą nuo pradžios iki pat jos pabaigos. Jei turite išskirtinių renginių idėjų, drąsiai jas pateikite: esame visuomet pasiruošę naujiems iššūkiams.

 

Gurmanų liaupsių verti šventiniai patiekalai

Šventės svečius ar renginio dalyvius galite nustebinti į pagalbą pasitelkę „Grand Baltic Dunes“ restorano šefus. Jie padės sukurti išskirtinį meniu ir pasirūpins, kad patiekalai palepintų visus, pasiilgusius skonio, kvapo bei estetikos įspūdžių.

 

Išskirtinis dėmesys detalėms ir aptarnavimui, skonio receptorius pavergiantys užkandžiai bei gėrimai – viskas, ko reikia, kad renginys įsimintų ilgam. Tegul šeimos šventės, gimtadieniai, vestuvės ir Nauji metai Palangoje, ant pajūrio kranto būna kupini geriausių emocijų ir įspūdžių.

 

Renginių salės viešbutyje privalumai

Pats patogiausias salės nuomos viešbutyje privalumas – svečių apgyvendinimo paslaugos. Svečių poilsiui pasiūlysime jaukiai įrengtus dviviečius, mini-liukso numerius ar apartamentus su pusryčiais. O uždaras kiemelis su įrengta poilsio erdve leis jiems atsipūsti ir įkvėpti gaivaus pajūrio oro. Kambariuose galime paruošti pasitikimo dovanėles, pasveikinimo laišką, saldumynus ar vaisių puokštes.

 

Ypatingi nakvynės pasiūlymai laukia pačių švenčių organizatorių. Ar tai būtų romantiškas jaunavedžių medaus mėnuo, ar įsimintinas jubiliejus, ar smagus Naujųjų metų sutikimas, mėgaukitės ypatingai paruoštais apartamentais su vonia ir vaizdu į Palangos panoramą, vėlyvaisiais pusryčiais numeryje ir viešbutyje teikiamomis grožio terapijos procedūromis.

GRAND BALTIC DUNES kompleksas

Tai 4 PLIUS žvaigždučių viešbutis ir apartamentai, išsiskiriantys kopų ramybės įkvėptu interjeru, jaukiu ir individualius poreikius atitinkančiu įrengimu bei paslaugiu personalu.

RESTORANAS viešbutyje

Skonių atradimais stebinantis restoranas, kurio patiekaluose sumaniai apjungiamos pasaulio gastronomijos mados ir autentiški ingredientai.


Profesionali viešbučio komanda pasiruošusi suorganizuoti nepamirštamą šventę, kurios įspūdžiai džiugins dar ilgai.

Dėl šventės organizavimo kreipkitės: +370 615 22255 | hotel@grandbalticdunes.com


Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this