fbpx
Grand Baltic Dunes

Leiskitės suviliojami „Restorano 4“ aplinkos jaukumu, patiekalų pateikimu, skonių ir kvapų darna.

 

 

Restoranas, įkvėptas nostalgiškų Palangos prisiminimų

„Restoranas 4“ švelniomis spalvomis ir žaviai elegantiška aplinka nukelia į vaikystės atostogas prie jūros: kur kvepia pušynais ir sūriu jūros vandeniu. Kur žingsniuodamas smėlėtais miško takeliais, neatsispiri pajūrio žemuogių saldumui, kiškio kopūstų rūgštumui ar aukščiausios pušies apkabinimui...

Paatvirausime, kelionės neatrastais Palangos takeliais didžiausias „Restorano 4“ įkvėpimo šaltinis. Galbūt todėl čia tvyro raminanti pajūrio emocija ir gera ne tik pusryčiauti ar vakarieniauti, bet ir prisiminti nostalgišką įkvepiančios Palangos paveikslą.

 

Ramybę kviečiame atrasti visai greta pagrindinės Palangos gatvės, šurmulį paliekant kitoje Rąžės upelio pusėje. Šiltuoju metų laiku viešbučio bei miesto svečius kviečiame pasilepinti saulės spinduliais lauko terasoje, žiemą sušilti prie židinio viduje.

 

Pasaulio virtuvė ir tituluoti virtuvės šefai

Moderni pasaulio virtuvė su vietinių žaliavų improvizacijomis taip „Restoraną 4“ apibūdina svečiai. Profesionali ir vieninga šefo komanda žavisi ir lygiuojasi į tai, ką siūlo šiuolaikinis gastronomijos pasaulis, tačiau ypatingai vertina aplinką, kurioje gyvena ir kuria. Lietuvos gamta ir jos ištekliai – neatsiejama „Restorano 4“ virtuvės dalis.

 

Skonių atradimais ir nostalgiją keliančiais patiekalais rūpinasi „Restorano 4“ virtuvės šefas Gabrielius Zajac – 2018-ais metais „Geriausio Lietuvos virėjo konkurse“ laimėjęs II-ąją vietą. Jis kartu su savo virtuvės komanda sujungia pasaulio technikas ir moderniai pateikia autentiškus ingredientus, tad vakaro meniu atrasite šviežių improvizacijų.

 

Geriausiais Palangoje pripažįstami pusryčiai

„Grand Baltic Dunes“ svečiams kiekvieną rytą švediško stalo principu patiekiami sotūs, sveiki ir gausūs pusryčiai. Jūsų lūkesčiams išpildyti ir sėkmingai dienai pradėti, pusryčių laikas ir pateikimas gali būti pritaikomi: planuojantiems išvykti anksti paruošime ankstyvuosius pusryčius (pusryčių dėžutė), norintiems pasilepinti ar pasislėpti pusryčius pristatysime į apartamentus, o savaitgaliais mėgstantiems tiesiog ilgiau pamiegoti suteikiame galimybę pakeisti viešbučio pusryčius į vėlyvuosius pusryčius (nuo 11 val., taikoma papildoma priemoka).

 

Apie vėlyviesiems pusryčiams ruošiamus patiekalus jau spėjo pasklisti legendos. Vienas jų – populiarusis Benedikto kiaušinis“ – vadinamas geriausiu Palangoje. Čia jis pateikiamas su šonine, lašiša ar jaučio žandu. Vėlyvųjų pusryčių meniu nėra ilgas, tačiau jis sudarytas taip, kad būtų galima mėgautis skirtingų kraštų kulinarine specifika. Svečiams siūlomi amerikietiški blyneliai, sluoksniuoti omletai, tiesiai iš krosnies atkeliaujantys prancūziški sviestiniai rageliai ir spalvingą istoriją turintys beigeliai.

 

Vakarienei – lėto maisto filosofija

Vakarieniaujame neskubėdami. Nors restorano svečių labiausiai pamėgtas tuno tartaras, jautienos išpjova ir lazdyno riešutų cremeux tirpsta burnoje, lėtas laikas svarbiausia pajūrio kelionės dalis.

Apie mėgavimąsi akimirka ir atradimus Palangoje jums mielai papasakos jauna, entuziastinga, siekianti profesionalumo ir savo darbą mylinti restorano komanda.

 

Sujungus „Grand Baltic Dunes“ apartamentų bei „Restorano 4“ jėgas, svečius kviečiame patikėti savo svarbiausias šventes, įsimintinas gyvenimo akimirkas ar verslo pobūvius į profesionalaus, jungtinio personalo rankas. Nesvarbu, ar tai verslo pietūs, įmonės vakarėlis, romantiška vakarienė, o gal – vestuvės, komanda pasirūpins, kad maistas ir aplinka sukurtų nepamirštamas akimirkas ir atitiktų individualius Jūsų poreikius.

Moderni pasaulio virtuvė Restorano 4 valgiaraštyje

TOBULA DOVANOS IDĖJA

Kviečiame Jus pradžiuginti savo mylimiausius artimuosius, kolegas dovanojant Restoranas 4“ dovanų čekį. Už Jūsų pasirinktą dovanos sumą, mes pasiūlysime pasilepinti gurmaniškų skonių įvairove: geriausiais „Restorano 4“ užkandžiais, pagrindiniais patiekalais ir desertais, kiekvienam patiekalui derančiais gėrimais.

Restorano 4 virtuvės šefas moderniai pateikia autentiškus ingredientus

DARBO LAIKAS

IV – 15:00-22:00
V – 15:00-22:00
VI – 15:00-22:00

 

Viešbučio pusryčiai patiekiami:
I-VII 8:00-11:00

 

Jaukus Restoranas 4 viešbutyje Grand Baltic Dunes

MUS RASITE

GRAND BALTIC DUNES (A korpuse)
Birutės al. 26, Palanga
+370 604 78462
vesta@4palanga.lt
www.4palanga.lt
Facebook: Restoranas4

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this