fbpx
Grand Baltic Dunes

„Grand Baltic Dunes“ konferencijų centras – tai dvi moderniai įrengtos skirtingų dydžių konferencijų salės ir du posėdžių kambariai. Konferencijų centre sukurtos puikios sąlygos rengti darbuotojų mokymus, temines konferencijas, vesti seminarus ir oficialius susitikimus, organizuoti darbo kolektyvų ar asmeninius renginius.

Modernus konferencijų centras Palangoje

Šiuolaikiškas ir šviesus skandinaviško stiliaus interjeras – įkvepiantis ir įgalinantis kūrybinius procesus, tinkantis koncentruotam Jūsų darbui. Abi konferencijų salės su natūralia dienos šviesa bei individualia oro kondicionavimo sistema. Efektyviems mokymams salėse įrengta moderni techninė įranga: kompiuteris, projektorius, garso sistema, ekranas. O Jūsų nuolatinei komunikacijai ir socialinio tinklo plėtrai – nemokamas spartusis bevielis interneto ryšys. Taip pat gali būti paruošta magnetinė rašymo lenta, rašikliai bei popieriaus bloknotai svečiams. „Grand Baltic Dunes“ konferencijų centre būtinai pasirūpinsime kavos pertraukėlėmis su užkandžiais, atitinkančiais renginio pobūdį ir programą.

 

Konferencijų centro planas

Konferencijų centro erdvė gali būti transformuojama. Galimas įvairus kėdžių ir stalų išdėstymas pagal poreikį. Salės sujungtos praėjimais, tad patogu organizuoti dalyvių darbą ir renginio pertraukas, pvz. prireikus atskirti darbo grupes, skirtingas veiklas mokymų metu ar netrukdant renginio programos kavos pertraukėlei pakviesti pereiti į kitą erdvę.

Konferencijų centro Palangoje salių planas

Salė „Palanga“ (120 m²) – labiausiai tinka organizuoti konferencijas, seminarus iki 100 asmenų ar darbą komandose iki 60 asmenų. Ši salė taip pat puikiai tinka verslo banketams organizuoti.
Išdėstymas ir vietų skaičius: teatras – 100, klasė – 60, O forma – 38 ar U forma – 34 asmenų.

Salė „Kopos“ (82 m²) – tinka susitikimams iki 80 asmenų. Šioje salėje galima organizuoti kavos pertraukėles, dalykinius pietus ar furšetines vakarienes.
Išdėstymas ir vietų skaičius: teatras – 80, klasė – 28, O forma – 28 ar U forma – 24 asmenų.

 

Konferencijų centro privalumai

„Grand Baltic Dunes“ konferencijų centras įsikūręs šalia pagrindinės Palangos pėsčiųjų gatvės, tačiau svečiams nereiks nerimauti dėl patogaus privažiavimo ir savo automobilių saugojimo. Viešbutis gali pasiūlyti parkavimą greta įrengtoje automobilių stovėjimo ar nuosavoje požeminėje aikštelėje su elektromobilių įkrovos stotele. Taip pat galime pasirūpinti svečių pervežimu iš/į oro uostą, autobusų stotį, kitas vietas.

 

Vidiniame kiemelyje įrengta poilsio erdvė laisvu renginio darbotvarkės metu leis pasimėgauti kurorto ramybe. O jeigu planuojate kelių dienų konferenciją ar mokymus, padėsime suorganizuoti svečių laisvalaikį Palangoje. Svečiams iš užsienio rekomenduosime lankytinas Palangos vietas, darbo kolektyvams – aktyvaus laisvalaikio pramogas, individualiems poreikiams – grožio terapiją.

 

Didžiausias konferencijų centro viešbutyje privalumas – svečių apgyvendinimo ir maitinimo paslaugos. Iš toliau ar ilgesniam renginiui atvykę dalyviai turi galimybę užsisakyti komfortišką nakvynę su pusryčiais moderniuose kambariuose. Kiekviename kambaryje įrengtos darbo vietos, tad patogu pasiruošti pranešimui ar po susitikimo susitvarkyti konspektus.

 

Viešbučio restoranas pasirūpins įvairove stebinančiais verslo pietumis ir gurmaniška vakariene. O jeigu po sunkios ir įtemptos darbo dienos pageidaujate atsipalaiduoti, pabendrauti su kolegomis ar susipažinti su kitais konferencijos dalyviais neoficialioje aplinkoje, restorano personalas surengs užkandžių degustaciją su prie jų derančiais gėrimais.

„Grand Baltic Dunes“ konferencijų centro ypatumai

Visa multimedijos ir garso įranga pranešimams -- Wi-Fi bevielio interneto prieiga -- Reikalingi baldai (stalai ir kėdės) -- Oro kondicionavimo sistema -- Kanceliariniai reikmenys -- Kavos pertraukėlės – Automobilių parkavimas* -- Svečių pervežimas* -- Laisvalaikio organizavimas* -- Apgyvendinimas viešbutyje* -- Verslo pietūs ir vakarienės restorane*

* derinama individualiai

GRAND BALTIC DUNES kompleksas

Tai 4 PLIUS žvaigždučių viešbutis ir apartamentai, išsiskiriantys pajūrio spalvų įkvėptu interjeru, puikiai apgalvotu ir patogiu įrengimu bei individualius poreikius atitinkančiomis sąlygomis.

RESTORANAS viešbutyje

Pasaulio virtuvės restoranas, kurio patiekaluose gausu autentiškų ingredientų ir stebinančių improvizacijų.


Paslaugus viešbučio personalas užtikrins sklandų renginio organizavimą bei pasirūpins, kad konferencijos metu Jums nieko netrūktų.

Dėl renginio organizavimo kreipkitės: +370 615 22255 | hotel@grandbalticdunes.com


Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this