fbpx
Grand Baltic Dunes
Jaukus viešbutis Palangoje šeimoms

SAVAITGALIO POILSIS PRIE JŪROS

Trumpas, bet efektyvus poilsis Jūsų kūnui, protui ir mintims.

Vėl greitėjantis gyvenimo tempas ir daugybė atsakomybių sugrįžus į darbus, dažnam nebeleidžia suplanuoti ilgesnės viešnagės pasirinktame viešbutyje ar sveikatingumo centre. Savaitgalio poilsis, trumpa dviejų-trijų dienų išvyka prie jūros daugeliui tampa vienintele išeitimi. Tad, kaip reikėtų suplanuoti savaitgalį prie jūros, kad tai būtų poilsis, kupinas malonių įspūdžių, atpalaiduojantis Jūsų kūną, protą ir mintis?

Poilsio rezervacija iš anksto be įsipareigojimų

Nelaukite, kol Jūsų kūnas ar vidinė būsena pradės siųsti signalus, jog jau reikalingas poilsis. Išsirinkite datą ir nedvejokite atlikti rezervacijos. Planuodami savaitgalį prie jūros, galite iš anksto rezervuoti vieną ar kitą datą ir Jums patinkantį kambario tipą, be jokių įsipareigojimų.

Viešbutis „Grand Baltic Dunes“ šaltuoju metų laiku taiko lanksčias rezervacijos anuliacijos sąlygas, tad Jums nereikia baimintis dėl datos keitimo ar išankstinio apmokėjimo.

Gaukite geriausius pasiūlymus rezervuodami tiesiogiai

Tiesioginė savaitgalio poilsio rezervacija telefonu, el. laišku ar žinute į viešbučio Facebook paskyrą visada garantuos Jums geriausią nakvynės kainą!

Nakvynei Palangoje, 4 PLIUS žvaigždučių viešbutis „Grand Baltic Dunes“ gali pasiūlyti net 5 skirtingų kategorijų, ramybe dvelkiančius skandinaviško stiliaus kambarius ir apartamentus: dviviečius kambarius, mini-liukso klasės kambarius, mini- liukso klasės kambarius su vaizdu, šeimyninius apartamentus bei grand apartamentus. Visi viešbučio kambariai yra su mini-virtuvėlėmis ir būtiniausiais virtuvės įrankiais, tad kuo puikiausiai pritaikyti savaitgalio viešnagei ar šeimyniniam poilsiui Pajūryje.

Efektyviam poilsiui – papildomos paslaugos viešbutyje

Renkantis viešbutį savaitgalio poilsiui, svarbu įvertinti ne tik pagrindinius kriterijus (viešbučio atstumą iki jūros, interjerą, paslaugų kokybę ir kainą), bet ir skirti laiko pasidomėti apie papildomas paslaugas bei jas užsakyti. Juk taip patogu vienoje vietoje gauti viską, ko reikia efektyviam poilsiui, neeikvojant brangaus savaitgalio laiko paieškoms.

Viešbutis Palangoje „Grand Baltic Dunes“, savo svečiams siūlo: nakvynę, jaukų pasisėdėjimą ir gurmaniškus patiekalus restorane, veido ir kūno terapiją „Grožio terapijos namuose“, požeminę automobilių parkavimo aikštelę su „Tesla“ įkrovimo stotelėmis, bevielio interneto ryšį visoje viešbučio teritorijoje. Viešbutis yra draugiškas augintiniams.

Viešbučio „Grand Baltic Dunes“ personalas visada mielai informuos Jus apie kitas laisvalaikio galimybes Palangoje (Palangos miesto baseinas, Palangos Koncertų salės renginiai, muzikos klubų koncertai, Palangos miesto renginiai ir kt.). Apie laisvalaikio paslaugas visada galite rasti informaciją ir viešbučio svetainėje.

Tad pasidomėjus laisvalaikio paslaugomis, Jūsų savaitgalis Palangoje, viešbutyje „Grand Baltic Dunes“ gali turėti net keletą scenarijų:

  • Nakvynė su vėlyvaisiais pusryčiais (Brunch) ir romantiška 3 patiekalų vakariene restorane;
  • Nakvynė su užkandžių rinkiniu ir vyno taurėmis Jūsų kambaryje bei kvapnia vonia Jūsų damai romantiško vakaro pradžiai…
  • Nakvynė su sveikatinimo paslaugomis: su apsilankymu Palangos miesto baseine, kur Jūsų laukia įvairios pirtys ir masažinės vonios, plaukimo baseinas, mankštos;
  • Nakvynė su pažintiniais maršrutais Palangoje, dviračiais ar riedučiais, apsilankymu atsinaujinusiame Palangos gintaro muziejuje bei Palangos kurorto muziejuje (kuriame Jus sužavės interaktyvios priemonės visai šeimai).
  • Nakvynė su veido ir kūno terapija (kūno ir veido masažai, veido odos puoselėjimo ir priežiūros programos) viešbutyje „Grand Baltic Dunes“ įsikūrusiuose „Grožio terapijos namuose“.

Geriausias poilsis mėgaujantis pajūrio gamta

Net trumpam savaitgalio poilsiui atvykę prie jūros, leiskitės į pasivaikščiojimą auksiniais lapais nuklotais Palangos takais ir takeliais, kurie Jus būtinai nuves iki Baltijos jūros, pakvies užminti ant samanų Palangos Botanikos parke, pakvies pasirinkti neapsakomo grožio pušų kankorėžių ar kaštonų. Labai tikėtina, kad pajūris padovanos Jums aukso gabalėlį – unikalų, Jums skirtą gintaro gabalėlį…

Nepamirškite įamžinti neplanuotų, bet tikrų akimirkų! Mes garantuojame, kad pajūrio vėjo nugairinti veidai, kuriuose Jūsų akys žiba, o šypsenos išduoda, jog ten – Palangoje buvo geras laikas, įkvėps suplanuoti dar įsimintinesnį kitą savaitgalio pabėgimą prie jūros.

Jau paruoštus savaitgalio pasiūlymus galite rasti www.grandbalticdunes.com/specialus-pasiulymai arba @Grandbalticdunes Facebook paskyroje

Laukiame Jūsų!

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this