fbpx
Grand Baltic Dunes
Sveikatinimo poilsis Palangoje

Patarimai vykstantiems į SPA

Ilgi savaitgaliai gali būti gera proga pailsėti, tačiau ir viena diena, praleista Palangos SPA, taip pat gali padėti bent trumpam pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, įtampos. Visgi ne visi žino, kaip derėtų pasiruošti tokiam poilsiui, kaip elgtis įvairių procedūrų metu. Tam, kad išvengtumėte nejaukių situacijų ir laisvai mėgautumėtės poilsiu, rekomenduojame vadovautis keliomis taisyklėmis.

Svarbiausia – atsipalaiduoti

Atvykus pailsėti svarbu patiems pamiršti kasdienius rūpesčius ir pasinerti į malonumų jūrą. Daugelis laisvalaikio ir sveikatingumo centrų prasidėjus procedūroms prašo išjungti arba tiesiog kartu nesinešti mobiliųjų telefonų. Skambučiai, žinutės, elektroniniai laiškai gali išblaškyti, trukdyti mėgautis ramybe, terapija – susikoncentruokite tik į save, leiskite savo kūnui ir protui pailsėti.

Procedūrų metu nesijaudinkite, nekompleksuokite dėl savo figūros ar kitų išvaizdos detalių. „Grožio terapijos namų“ komanda puikiai išmano žmogaus anatomiją ir dėmesį kreipia ne į Jūsų įsivaizduojamus trūkumus, o į tai, kaip geriau padėti. Jei tik to reikia procedūrai atlikti, drąsiai nusivilkite drabužius. Specialistai pasirūpina diskretiškumu ir konfidencialumu – jie tikrai paduos chalatą, rankšluostį, pasirūpins vienkartiniais apatiniais drabužiais ir kitokiais panašiais reikmenimis.

Prieš atvykstant į procedūras rekomenduojama nepersivalgyti – tam, kad kūnas neeikvotų energijos virškinimui. Sumažinkite, o dar geriau – visai nevartokite kofeino turinčių gėrimų bent kelias valandas prieš procedūras. Jei visgi varžotės ir norite, kad procedūras atliktų tam tikros lyties specialistas, praneškite apie tai iš anksto. Be to, būkite konkretūs – venkite tokių prašymų kaip „tiesiog noriu atsipalaiduoti“. Tikslūs nurodymai užtikrins malonesnį, efektyvesnį specialisto darbą , taigi, ir kokybiškesnį Jūsų poilsį.

Kodėl verta naudotis „Grožio terapijos namų“ paslaugomis?

SPA centrų paslaugos šiandien prieinamos daugeliui. Jos yra kur kas pigesnis, neretai – ir efektyvesnis būdas pailsėti nei, pavyzdžiui, kelionės. Atliekant procedūras kūnas visiškai atsipalaiduoja, tad galima mėgautis ramybe ir komfortu. Primename SPA procedūrų privalumus:

  • Poilsis nuo neigiamų emocijų, protinės įtampos. Reikia visai nedaug, kad būtų galima mėgautis šviesiomis mintimis, padidėtų pasitikėjimas savimi. Tam puikiai tinka įvairios grožio procedūros: manikiūras, pedikiūras, veido ir pėdų masažai. Nors jos dažniau pasirenkamos moterų, vyrai taip pat gali pasimėgauti tokių procedūrų teikiamu malonumu.
  • Odos jauninimas. Raminamieji masažai, atliekami ir Palangos SPA centre, pasižymi atpalaidavimu, jėgų grąžinimu ir savijautos gerinimu. Šiame amžiuje stresas daugeliui yra kasdienis dalykas. Deja, jis labai kenkia veido odai, sendina ją. Procedūros gali padėti atrodyti jauniau – po jų veido ir kūno oda tampa lygesnė ir skaistesnė.
  • Kraujotakos gerinimas. Masažai, vandens terapija ir kitos kūno procedūros gali padėti pašalinti sausą odą, raudonas dėmes ant kojų, mieguistumą, tinimus, sumažinti rankų ir pėdų šalimą.
  • Svorio mažinimas. Reguliarus tam tikrų masažų atlikimas, pirčių, baseino lankymas gali padėti sumažinti apimtis ir džiaugtis gražesnėmis kūno formomis.

Tokia nauda grožiui ir sveikatai – tai, ko išties reikia ilgais žiemos mėnesiais.

„Grožio terapijos namuose“ naudojamos sertifikuotos priemonės, praturtintos įvairiais mineralais, kitomis maitinamosiomis medžiagomis. Kosmetologų komanda gali pasiūlyti ir produkcijos, kurioje nėra SSL, parabenų, cheminių dažų ir kitokių kenksmingų medžiagų. Geriausia – tai, kad šias priemones galite naudoti ir namuose: grožio specialistai mielai patars, kokie preparatai labiausiai tinka Jums.

Nepamirškite rūpintis savo kūnu ir mintimis. Net esant įtemptam gyvenimo ritmui skirkite laiko maloniam poilsiui, masažams ir kitoms terapijoms. Rinkitės „Grožio terapijos namus“ ir juose esantį platų procedūrų asortimentą – čia neabejotinai rasite tai, kad padės į kasdienybę pažvelgti tarsi naujomis akimis, vėl mėgaujantis žvalumu, natūraliu grožiu ir susigrąžintomis jėgomis.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this