fbpx
Grand Baltic Dunes
Sveikatinimo poilsis prie jūros

Pavargusiems nuo miesto šurmulio – poilsis prie jūros

Atostogos daugeliui asocijuojasi su jūra, saule ir šiltu smėliu. Deja, Lietuvoje pajūrio turime ne tiek ir daug, todėl poilsis šiltuoju metu laiku gali apkarsti: reikia kantrybės ieškant vietos ramiai prigulti kopose, o ir apgyvendinimas Palangoje vasarą tampa tikru iššūkiu. Jei mėgstate ramų poilsį ir negalite atsispirti paslaptingosios jūros kerams, kodėl gi atostogų prie jūros nesusiplanavus orams atvėsus ir daugumai poilsiautojų išvažiavus namo?

Veiklos užtenka visus metus

Tai, kad nebegalima maudytis jūroje ar degintis, nereiškia, kad atostogų negalite praleisti pajūryje. Yra daugybė dalykų, kuriuos galima nuveikti prie jūros netgi orams atvėsus.

  • Surenkite iškylą ant jūros kranto. Pasiimkite užkandžių, karštos arbatos. Galite atsinešti žaidimų arba tiesiog atsipalaiduoti klausydamiesi bangų ošimo. Svarbiausia – šilti drabužiai ir drėgmei atspari avalynė.
  • Temstant susikurkite laužą. Atsineškite kepamų zefyrų ar karštos kakavos. Bangų mūša ir laužo spragsėjimas sukurs nuostabią atmosferą, praleisite jaukų vakarą su šeima ar draugais. Tačiau būkite atsargūs – ugnį kurkite tik tam skirtose vietose!
  • Leiskite laiką su savo šunimi. Pasiimkite mylimą keturkojį šeimos narį kartu: juk jis tikrai apsidžiaugtų galimybe pašėlti pajūryje. Apgyvendinimas Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose, puikiai pritaikytas ir žmonėms, atvykusiems poilsiauti kartu su augintiniais.
  • Sportuokite ar mankštinkitės. Ruduo – puikus metas stiprinti kūną gryname ore: tokiu metu nebekepina saulė ir yra maloniai vėsu. Atvažiavę prie jūros, nepraleiskite progos pasimankštinti arba išbandyti naujus aktyvaus laisvalaikio praleidimo būdus, tuo pat metu mėgaudamiesi stulbinamai gražiais pajūrio vaizdais.
  • Fotografuokite. Ištuštėjęs paplūdimys ir vėjo sukeltos bangos leis nuotraukose užfiksuoti daug gražių akimirkų.
  • Pasivaikščiokite. Pamirškite stresą ir rutiną, pailsinkite protą ir mintis. Vaikštinėdami pajūriu, pajusite visišką ramybę ir harmoniją.
  • Mėgaukitės grožio procedūromis ir ritualais. Vėsias dienas galite praleisti ir mėgaudamiesi atpalaiduojamaisiais masažais, įvairiomis veido ir kūno gražinamosiomis, jauninamosiomis procedūromis.

Nepamirškite šilto megztinio ar apkloto, pasiimkite termosą arbatos, ir vėsūs orai tikrai nesugadins jūsų atostogų prie jūros.

Toliau nuo miesto šurmulio – arčiau bangų ošimo

Pavargusiems nuo miesto, rutinos, įtempto gyvenimo ritmo, nenorintiems atostogauti užsienio kurortuose, kur gausu turistų, o miestas niekada nemiega, apgyvendinimas Palangoje rudenį – puiki išeitis. Poilsis pajūryje ne sezono metu dar prieinamesnis nei vasarą, o ramybės – žymiai daugiau.

„Grand Baltic Dunes“ galite rinktis iš įvairių, visus poreikius atitinkančių variantų: dviviečių, liukso kambarių ar apartamentų visai šeimai. Čia galite ilsėtis komfortiškai, su visais patogumais – interneto ryšiu, virtuvėle, televizoriumi, automobilių stovėjimo aikštele. Jei artėja šventė, galite padovanoti mylimam žmogui poilsį prie jūros, juk geriausia dovana – laikas, praleistas kartu.

Jei ramybė ir buvimas gamtoje jums mielesni nei įkaitę, turistų ir brangių pramogų perpildyti kurortai, ilsėkitės prie jūros orams atvėsus. Iš anksto suorganizuotas apgyvendinimas Palangoje, jaukiuose apartamentuose – puikios sąlygos tam, kad atsipalaiduotumėte ir pailsėtumėte tiek fiziškai, tiek emociškai. Nedvejokite: jūra laukia visus metus.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this