fbpx
Grand Baltic Dunes
Vyno ir kavos namų UPA lauko terasa

Auksinis ruduo – puikus metas asmeninėms šventėms

Vis ryškiau rudeniui besipuošiantys medžiai nudažo gamtą jaukiomis, maloniomis spalvomis, tad ir vėstantys orai mažai kam gadina nuotaiką. Ruduo Palangoje – ypatingai elegantiškas ir puikiai tinkantis asmeninių švenčių organizavimui – krikštynoms, vestuvėms ar gimtadieniams. Išskirtinės iškilmės kiekvienam garantuoja įsimintinas emocijas ir daug gražių prisiminimų, o „Grand Baltic Dunes“ komanda pasirūpins, kad visi svečiai būtų laimingi, patenkinti.

Kai šventė – tarsi poilsis

Tinkamai suorganizuotas pobūvis leidžia atsipalaiduoti ir juo pasimėgauti, o tai ypatingai svarbu rengiant tokius renginius kaip krikštynos, jubiliejus ar vestuvės. Mūsų apartamentų komanda rūpinasi, kad poilsis su vaikais Palangoje ar draugų, kolegų kompanija būtų jaukus ir turiningas.

Organizuodami krikštynas, vestuves ar gimtadienius atsižvelgiame ne tik į žmonių skaičių, bet ir į santykį tarp suaugusiųjų bei vaikų. Tai leidžia tinkamai parinkti pramogas, kurios užima vaikus ir padeda tėvams atsipalaiduoti bendraujant su svečiais. Visus pobūvius galime suorganizuoti vidiniame apartamentų kiemelyje ir vienoje iš renginių/pobūvių salių. Atsižvelgdami į jų tipą, atitinkamai paruošiame patalpas, jas dekoruojame. Jums pageidaujant, galime įrengti šventei skirtas palapines, pastatyti jas po atviru dangumi ant pajūrio kranto. Auksiniais medžiais pasidabinęs ruduo asmeninius šeimos renginius pajūryje dar labiau pagyvina, o fotoaparatu įamžintos akimirkos visada džiugina jaukia spalvų palete.

Pasirūpinsime kiekviena detale

Renginių organizavimas – daugybės laiko ir atidumo reikalaujantis darbas. Norinčius, kad krikštynos ar gimtadieniai būtų lengvi, smagūs tarsi poilsis su vaikais Palangoje, kviečiame susitikti ir kiekvieną šventės detalę aptarti kartu. Ar laukia išsvajotos vestuvės su gausia artimųjų ir draugų kompanija, ar vaikučio krikštynų puota – pasirūpinsime, kad viskas, nuo pagrindinių šventės akcentų iki menkiausių smulkmenų, būtų tobula ir realizuotų visus lūkesčius.

  • Bendradarbiaudami su „Grand Baltic Dunes“ restorane dirbančiais virtuvės šefais, sukursime išskirtinį šventės meniu, nepaliksiantį abejingų tiek skonio, tiek estetikos atžvilgiu. Be to, meniu galime suderinti ir su vaikų poreikiais bei norais: mielai suformuosime spalvingą, žaismingą vaikų mėgstamų skanėstų asortimentą.
  • Ypatingą dėmesį skiriame švenčių dekoracijoms. Rudens sezonas pasižymi didžiuliu natūralių dekoracijų pasirinkimu. Kankorėžiai, spalvoti medžių lapai, įpinti į girliandas ar rožių puokštes, gausybė kitų gamtos elementų rudenį organizuojamus pobūvius paverčia dvigubai jaukesniais.
  • Poilsis su vaikais Palangoje šventės metu taip pat įmanomas – skirkite daugiau laiko sau ir stebėkite pasiruošimo darbus atvykę, pavyzdžiui, diena anksčiau. Tam, kad laikas neprailgtų, suorganizuosime smagias pramogas, leisiančias turiningai praleisti laiką su visa šeima.

Ruduo – ypatingai jaukus sezonas, puikiai tinkantis norintiems surengti nepamirštamas šeimos šventes. Nepriekaištingas „Grand Baltic Dunes“ komandos aptarnavimas ir nuoširdus rūpestis renginio kokybe – idealus derinys norint sukurti pozityvumu trykštančią ir atmintyje ilgam išliksiančią dieną.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this