fbpx
Grand Baltic Dunes
Dviračiai viešbučio Palangoje svečiams

10 smagių rudeninių pramogų aktyvaus laisvalaikio mėgėjams

Pasibaigus vasaros sezonui, Palangos miesto ritmas šiek tiek aprimsta. Tačiau aktyvaus laisvalaikio mėgėjams pajūryje veiklos netrūksta ir rudenį. Pateikiame net 10 smagių ir aktyvių laisvalaikio pramogų, kurios neleis savaitgaliais nuobodžiauti namuose, padės išlipti iš komforto zonos ir pramankštinti raumenis.

1. Išbandykite jodinėjimą žirgais

Jodinėjimas žirgais pajūryje – viena populiariausių pramogų. Populiariausi viešbučiai Palangoje, taip pat ir apartamentų kompleksas „Grand Baltic Dunes“, yra parengę nemažai specialių tokio laisvalaikio pasiūlymų. Pasinaudoti jais ir išmėginti jodinėjimą smėlėtais pajūrio krantais – išties verta. Šia pramoga džiaugtis gali ir vaikai – vienas pasiūlymų yra pasivažinėjimas puošniomis karietomis.

2. Apvažiuokite apylinkes mindami dviračius

Dviračiai tinka visiems – ir suaugusiems, ir vaikams. Tai puiki priemonė iš naujo atrasti jaukius Palangos pušynus ir sunkiau automobiliu pasiekiamas lankytinas vietas. Tarp pajūrio miestų įrengti dviračių takai puikiai tiks norintiems įveikti ilgesnius atstumus – nuo Palangos iki Šventosios arba į kitą pusę, iki Klaipėdos.

3. Išbandykite Palangos sporto centrą

Paprastai viešbučiai Palangoje yra įsikūrę arčiau miesto centro, tačiau tiems, kurie nori aktyvaus savaitgalio, siūlome šiek tiek nuo jo nutolti. Netoli Klaipėdos plento, veikia milžiniškas pajūrio sporto centras. Čia galite pažaisti stalo tenisą, krepšinį ar išbandyti naujausius treniruoklius sporto salėje. Tai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori „neiškristi“ iš treniruočių ritmo.

4. Pajuskite užplūstantį adrenaliną čiuoždami vandenlente

Ruduo nėra vandens pramogų sezono pabaiga, o vandenlenčių parką privalo išbandyti kiekvienas. Tai – čiuožinėjimo trasos, leidžiančios skrosti vandeniu ir taip patirti nepakartojamų nuotykių. Vandenlenčių sporto parkai įsikūrę kiek toliau nei populiarieji viešbučiai Palangoje, tačiau pasiekti šią vietą nėra sudėtinga.

5. Išmokite kaituoti

Tai – dar viena vandens pramoga, leisianti iš naujo pajusti vandens ir vėjo galią, malonumą su ja kovoti ir ją valdyti. Šią ekstremalią pramogą išbandyti galima ir ankstyvą rudenį. Jei nesinorės praleisti visą laiką viešbutyje ir mėgautis grožio procedūromis, kaitavimas – puiki galimybė pramankštinti raumenis.

6. Pabudinkite kūną atlikdami jogos pratimus

Gali klaidingai atrodyti, kad joga nereikalauja didelio energijos kiekio. Pasak gydytojų ir jogos specialistų, tai – išbudinantis, puikus sportas ne tik jauniems, bet ir vyresniems. Jogos užsiėmimai kasmet vyksta ir Palangoje. Treniruočių vietą lengva pasiekti tiek dviračiu, tiek keliaujant pėsčiomis.

7. Pasivažinėkite kartingais

Viešbučiai Palangoje dažnai siūlo daug rekreacinių pramogų, o štai kartodromas – visiška priešingybė. Tačiau šis aktyvus užsiėmimas gali būti puiki pramoga visai šeimai. Palangos kartodromas taip pat nuomoja keturračius, tad ką veikti bus kiekvienam.

8. Išbandykite pušynuose esančius takus riedučiais

Riedučiai, kaip ir dviračiai, yra puikus pasirinkimas norintiems daugiau laiko praleisti aktyviai, gamtoje. Dviračių takai, besidriekiantys Palangoje ir jos apylinkėse, yra atnaujinti, tad tinka ir patyrusiems, ir pradedantiesiems riedutininkams, vaikams.

9. Pajuskite malonumą plaukiodami baseinuose

Kai atvėsusi jūra nebetinka maudynėms, nerkite į baseinus. Didžiausią pasirinkimą rasite Palangos „Atostogų parke“. Kaip ir kiti didesni viešbučiai Palangoje, taip ir „Grand Baltic Dunes“ apartamentai kiekvienam svečiui suteikia galimybę „Atostogų parke“ pramogauti už mažesnę kainą.

10. Pasivaikščiokite naudodamiesi šiaurietiškomis lazdomis

Šiaurietiškų lazdų sportas daugeliui atrodo nuobodus, tačiau iš tiesų yra labai naudingas, jei tik laikomasi tam tikrų taisyklių. Šis sportas ne tik sutvirtina raumenis, bet ir pramankština sąnarius, gerina širdies darbą neapsunkindamas nugaros raumenų. Jei turite savo lazdas, vietų, kur Palangoje galėtumėte pasivaikščioti – apstu.

Kviečiame atrasti rudenines pramogas ir auksine spalva pasidabinusią Palangą – rezervuokite kambarį visai šeimai. Tegul ruduo būna aktyvus ir pilnas nuotykių, naujų, dar neišbandytų pramogų.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this