fbpx
Grand Baltic Dunes
Aromaterapijos procedūros viešbutyje Palangoje

KAIP JAUČIATĖS ŠIANDIEN?

Skirtingi metų laikai, asmeniniai išgyvenimai ir daugelis kitų aplinkos faktorių dažnai padiktuoja mūsų savijautą. Vieną dieną jaučiamės išsekę ar pavargę, kitą dieną jaučiame stresą ir įtampą savo kūne, galbūt jau ryte Jums trūksta energijos ir miego, o gal tiesiog nepavyksta nurimti ir atsipalaiduoti.

Ar galime pasirinkti, kokios savijautos būsime šiandien? Deja, bet pasirinkti savo nuotaikos negalime, tačiau įtakoti ją tikrai galime. Vienas iš būdų įtakoti savo nuotaiką ir bendrą savijautą, tai aromaterapija.

„Grožio terapijos namai“, įsikūrę viešbutyje „Grand Baltic Dunes“, Palangoje, kviečia Jus į aromaterapijos kelionę!

Aromaterapija, tai natūralių ingredientų naudojimas ir sudėtingų mišinių kūrimas, siekiant išgauti galingą terapinį poveikį Jūsų kūnui ir mintims.

Eterinių aliejų aromaterapijoje nauda

FIZINĖ NAUDA Eteriniai aliejai lengvai absorbuojami, padeda pagerinti kraujotaką, palengvina raumenų skausmus ir palaiko sveikai atrodančią odą.

EMOCINĖ NAUDA Uoslė yra pats primityviausias mūsų jutimas, veikiantis instinktus, atmintį ir emocijas, padedantis pakeisti mūsų nuotaiką.

PROCEDŪRŲ NAUDA Efektyvūs produktai kartu su taškinio masažo procedūromis padeda palaikyti nervų sistemą, kad pašalintų įtampą ir subalansuotų kūną bei protą.

Aromaterapijos kelionė „Grožio terapijos namuose“

„Grožio terapijos namuose“, įsikūrusiuose Palangos viešbutyje „Grand Baltic Dunes“, galite susipažinti su puikiais Aromatherapy Associates London produktais, išbandyti juos SPA ritualų, masažų metu, o gal pratęsti SPA akimirkas savo namuose.

Tai eteriniai aliejai, vonios ir dušo aliejai, kurių kiekvienas atskirai ar jų mišiniai sprendžia skirtingas problemas. Raskite sau tinkamą sprendimą, pagal Aromatherapy Associates „jutiminės kelionės“ testą, kad atsakytumėte sau, kurio aliejaus mišinio tuo metu reikia jūsų kūnui.:

IŠSEKĘS / TRŪKSTA MIEGO – DEEP RELAX
PAVARGĘS/ REIKIA ATSIPALAIDUOTI – LIGHT RELAX
STRESINĖ ĮTAMPA / REIKALINGA KONCENTRACIJA – DE-STRESS MIND
ĮTAMPA KŪNE/ NORAS NURIMTI – DE-STRESS MUSCLE
LETARGIJA / REIKIA DAUGIAU ENERGIJOS – REVIVE MORNING
TRŪKSTA ENERGIJOS RYTE, MIEGUISTUMAS – REVIVE EVENING
KVĖPAVIMO TAKAMS, ALERGIJAI SLOPINTI – SUPPORT BREATHE
NORAS ATSIPALAIDUOTI IR NURIMTI SUPPORT – LAVENDER & PEPPERMINT
MINČIŲ ATSTATYMUI – SUPPORT EQUILIBRIUM
PRARADUS VILTĮ, STIPRYBEI ATGAUTI – INNER STRENGTH

Natūralūs vonios ir dušo aliejai

Atraskite Aromatherapy Associates London apdovanojimus pelniusius aromaterapinius gaminius, garsėjančius grynumu ir efektyvumu, kurie padeda pašalinti kasdienius fizinius ir emocinius simptomus.

Šie aliejai kasdieninį vonios ar dušo ritualą pavers į aromaterapinę procedūrą viešbutyje „Grand Baltic Dunes“ ar pratęs SPA malonumus Jūsų namuose. Visi Aromatherapy Associates London vonios ir dušo aliejai yra 100% natūralūs, kuriuose yra aukščiausios kokybės ingredientų, įskaitant pirmaujantį 30% gryno eterinio aliejaus mišinį, sumaišytą su iš kokosų gaunamu maitinamuoju baziniu aliejumi.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this