fbpx
Grand Baltic Dunes
Savaitgalis prie jūros Palangoje

Atmintinė vykstantiems į Lietuvos pajūrį

Išvyka į pajūrį paprastai asocijuojasi su daugybe smagių įspūdžių. Tačiau užtikrinti gerus prisiminimus galima tik pasirūpinus visais saugios, patogios kelionės aspektais. Svarbu ne tik jaukūs apartamentai Palangoje, bet ir tinkamas laikas, atsargumas, būtinieji daiktai. Tam, kad suorganizuoti išvyką dviem ar su vaikais būtų paprasčiau, siūlome pasinaudoti glausta atmintine.

Laiku užsakyta tinkama nakvynės vieta

Nakvynė – pirmasis dalykas, kuriuo reikėtų pasirūpinti, kad poilsis pajūryje būtų malonus. Įspūdžių kupinai, komfortiškai viešnagei galite rinktis skirtingo tipo „Grand Baltic Dunes“ apartamentus. Apgalvokite, kiek žmonių su jumis keliaus ir kokie kambariai atitiktų poreikius geriausiai.

  • Dviviečiuose ir liukso klasės kambariuose patogu apsistoti poroms.
  • Grand apartamentai – pasirinkimas norintiems kambariuose praleisti daugiau laiko (pavyzdžiui, subjurus orui, pasikeitus planams), mėgautis erdvumu arba keliaujant 2+1.
  • Dviejų miegamųjų grand ir šeimos apartamentai rekomenduojami 4 asmenų šeimai ar draugų kompanijai.

Apartamentai Palangoje turėtų būti rezervuoti iš anksto. Planuodami viešnagę sezono metu, užsakykite numerius iki išvykos likus bent keliems mėnesiams. Tokiu būdu galite tikėtis geresnės kainos nei likus keletui dienų iki atvykimo. Dar viena išeitis – ieškoti „Grand Baltic Dunes“ Days of Fortune, kurių metu galioja ypatingos kainos. Tiesa, kambarių skaičius tomis dienomis ribotas, tad visuomet sekite akcijas.

Iš anksto apgalvotas laisvalaikis

Pajūryje poilsis gali būti tiek aktyvus, tiek pasyvus. Įvertinkite visų keliautojų poreikius ir atsirinkite tokias pramogas, kurios patiktų visiems. Papildomai galite išsinuomoti dviračius (tai – puiki priemonė Palangos apylinkėms pažinti), užsisakyti jodinėjimą žirgais ar profesionalią atostogų fotosesiją. Taip pat, galite pasinaudoti galimybe už patrauklią kainą apsilankyti vandens pramogų parke ar Grožio terapijos namuose. Gaivinančios, kvepiančios kūno procedūros „Grožio terapijos namuose“ padės jums pasinerti į užburiančią vasaros pasaką! Mėgstantys aktyvų laisvalaikį gali šėlti batutų ar vandens, vandenlenčių „Cable 313“ ar vasaros pramogų parkuose. Visa tai galėsite suderinti su nemokamomis pramogomis, kurių pajūryje išties gausu! Apgalvoję pramogas iš anksto, lengviau pasirūpinsite ne tik jaukia, bet ir turininga išvyka.

Būtinieji daiktai

Jei norite išvengti neplanuotų išlaidų, skirkite dėmesio lagaminų turiniui.

  • Keliaudami su vaikais, įsitikinkite, kad įsidėjote pripučiamų gelbėjimosi ratų, liemenių, žaislų.
  • Nepamirškite, kad oras pajūryje – permainingas. Įsidėkite kaitriam vasaros vidudieniui, ir vėsiems, vėjuotiems rytams, vakarams, lietingam orui tinkančių drabužių.
  • Apsauginiai kremai nuo saulės, repelentai, medicinos reikmenys, elektronikos krovikliai – taip pat būtini. „Grand Baltic Dunes“ apartamentai Palangoje įsikūrę patogioje vietoje, tad jei visų reikiamų daiktų neturite, jų galite įsigyti ir netoliese, jau atvykę į pajūrį.

Kad poilsis pajūryje nekeltų papildomų rūpesčių, būtiniausių daiktų sąrašą apgalvokite iš anksto.

Tinkamas elgesys pajūryje

Net ramią dieną pajūryje saugumu reikėtų pasirūpinti papildomai. Žemiau – kelios taisyklės, kaip elgtis keliaujant saulės vonių, maudynių ir kitų pramogų:

  • Atsižvelkite į bangų dydį, kitas vandens sąlygas. Jei jos aukštos, dažnos, paprastai iškeliama raudona arba geltona vėliava. Tokiu atveju į vandenį bristi draudžiama.
  • Kritiškai įvertinkite jėgas. Net jei puikiai mokate plaukti, nenuklyskite už plūdurų. Atidžiai stebėkite besimaudančius artimuosius, ypatingai – vaikus, vyresniojo amžiaus žmones.
  • Kaitindamiesi nepersistenkite. Jei norite išvengti nudegimo ir saulės smūgio, ne tik naudokite apsaugines priemones, bet ir derinkite deginimąsi su poilsiu. Netoli jūros įrengti apartamentai Palangoje – itin patogūs nusprendus pasimėgauti kambarių vėsuma.

Poilsis pajūryje – visuomet neprilygstamas. Pasirūpinę būtinaisiais reikmenimis, pramogomis ir pasirinkę jaukius, patogius, erdvius, stilingus apartamentus, galite mėgautis Baltijos vilionėmis be rūpesčių. Jei dvejojate dėl numerio pasirinkimo ar norite užsakyti papildomas paslaugas, susisiekite su „Grand Baltic Dunes“ komanda. Nepamirštama viešnagė pajūryje – tai bendras mūsų tikslas.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this