fbpx
Grand Baltic Dunes

Profesionalus fotografas gali įamžinti Jūsų atostogų kuriamą istoriją. Kviečiame dalintis saulėtomis šypsenomis ir vėjuotais apkabinimais, suptis jūros bangose ir klajoti saulėlydžio nuspalvintose kopose. Pasinerkite į horizonto įkvėptas mintis, pasiduokite nuotykiams ir sukurkite savo atostogų istoriją nuotraukomis!

 

Grand Baltic Dunes rekomenduojami fotografai fotosesijoms Palangoje:

Fotografė Augustina Jo

Kiekvieną fotosesijos istoriją noriu papasakoti savo stiliumi, atskleisdama jūsų svarbiausios dienos momentus ir emocijas. Mano nuotraukose daug tikrų akimirkų, jausmų ir meilės. Gyvenu meilės apsuptyje, tad ir į pasaulį žiūriu meilės pripildyta širdimi. Džiaugiuosi, kai klientai neslepia savo veido ir atsiveria, tada istorijos kūrimo metu galime pasiekti tobulumą. Vertinu tikrumą ir nuoširdumą. Fotosesijos metu stengiuosi atiduoti visą save, lygiai taip pat kaip ir gyvenime. Jaučiu didelę atsakomybę atlikti savo darbą puikiai.


Platesnė informacija: augustinajo.photography@gmail.com

Facebook: AugustinaJo, Instagram: augustinajophotography


Gita photography

Jau keletą metų fotografuoju brangiausias jūsų akimirkas. Mano nuotraukose atsispindi dalelė manęs. Aš paprasta, nuoširdi, mylinti ir mylima. Mėgstu romantiką, mėgstu mylimų žmonių dėmesį ir šilumą. Be galo džiaugiuosi galėdama fiksuoti jus tokius, kokie jūs esate.


Platesnė informacija: gita.photography1@gmail.com

Facebook: Gitaphot, Instagram: gita.photography


Mano akimis by Vilija Paulauskaitė

Mano akimis – tai daug emocijų ir gamtos spalvų. Tai yra apie tikrumą ir natūralumą.
Mano akimis – apie klajones ir nuotykius, ir apie naujas pažintis.
Mano akimis – apie draugystę ir galimybę bendradarbiauti su žmonėmis ilgą laiką. Tai – nuoširdumas ir pajautimas kiekvieno žmogaus.
Mano akimis – apie akis, kurios mato viską per žemiškus atspalvius ir žmonių emocijas.


Platesnė informacija: vilijapaufoto@gmail.com

Facebook: Vilijaphoto, Instagram: mano.akimis


Planuodami fotosesiją, pradėkite nuo vietos, kurioje labiausiai save įsivaizduojate, kurioje jaustumėtės geriausiai. Fotosesija gali vykti studijoje, viešbutyje arba kitame pasirinktame gamtos, miesto fone. Gamtoje nuotraukos gaunasi gyvesnės, daug romantiškesnės, šiltesnių atspalvių.

 

Datą fotosesijai reikėtų rezervuoti likus bent dviems savaitėms iki norimos dienos. Geriausias laikas fotosesijoms yra ankstyvas rytas nuo 9 val. iki 11 val. arba vėlyvas vakaras nuo 20 val. Žinoma, laikas keičiasi vasarai einant į pabaigą, kai saulė leidžiasi anksčiau. O šeimoms su vaikais patariama derinti fotosesijos laiką prie jų miego.

Poilsis su vaikais ir augintiniu Lietuvoje
Savaitgalis prie jūros Palangoje
Žiemos atostogos su vaikais prie jūros
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this