fbpx
Grand Baltic Dunes
Kalėdinių dovanų idėja viešbučio kuponas apgyvenimui ir paslaugoms

KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS

Kalėdinių eglių įžiebimas didžiuosiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose, pirmasis iškritęs sniegas visiems primena apie patyliukais atitipenančias Šv. Kalėdas. Kalėdos visiems, mažiems ir dideliems, dažniausiai asocijuojasi su šventiniu šurmuliu, gardžiu maistu, kvepiančiais mandarinais, kepiniais, jaukiais susibūrimais artimųjų ir draugų rate ir, žinoma, dovanomis. Ar Jūs jau pasirūpinote kalėdinių dovanų idėjomis?

Ką daryti, kad dovanų paieškos neapkarstų?

Kalėdinės dovanos dažnai tampa ne mažu iššūkiu, ne retai apkartina ir patį švenčių laukimą dėl nežinomybės, ką padovanoti, dėl automobilių spūsčių keliuose ir eilių parduotuvėse. Viešbutis „Grand Baltic Dunes“, kviečia Jus apsipirkti vos per kelias minutes, neišeinant iš namų ar biuro! Dovanų idėjomis taip pat jau pasirūpinome!

Jums tereikia užeiti į viešbučio „Grand Baltic Dunes“ elektroninę parduotuvę ir vos kelių mygtukų pagalba įsigyti dovanų kuponą savo artimiausiems ar draugams.

Kodėl verta dovanoti „Grand Baltic Dunes“ dovanų kuponą?

  1. Nes Dovanų kuponą galite rinktis bet kokiai sumai arba konkrečiam pasiūlymui, kuris jau apgalvotas, supakuotas ir Jums tereikia įsidėti jį į el. parduotuvės krepšelį.
  2. Nes Jums nereikia jaudintis, jog Jūsų dovana užstrigs siuntų skyriuje ar sniego pusnyse, o gal Kalėdų Senelio užrašuose😊. Gavus apmokėjimą iš Jūsų, viešbutis „Grand Baltic Dunes“ Jums iš karto atsiųs el. dovanų kuponą į Jūsų nurodytą paštą.
  3. Nes „Grand Baltic Dunes“ viešbučio dovanų kuponai – tai visų pasiilgtos emocijos, laikas kartu su artimiausiais ir mylimiausiais. Visa tai, ką praėjusiais metais kelionių ribojimai ir pandemija tarsi nugvelbė iš mūsų visų (lyg Kalėdų nemėgstantis ponas Grinčas).
  4. Nes „Grand Baltic Dunes“ dovanų kuponai suteikia galimybę laimingajam panaudoti savo dovaną nakvynei 4 PLIUS žvaigždučių viešbutyje Palangoje, gastronominei kelionei restorane, kvapniam „Grožio terapijos namai“ kūno ar veido ritualui.
  5. Nes viešbučio „Grand Baltic Dunes“ dovanų kuponai tinka dovanai tiek artimiesiems Lietuvoje, tiek išvykusiems į užsienio šalis, kadangi Palangos oro uostas suteikia galimybę atvykti tiesiogiai į spindinčią ir Kalėdų dvasią bei nuotaiką dovanojančią gražuolę Palangą.
  6. Nes viešbučio „Grand Baltic Dunes“ dovanų kuponai gali pasiekti Jus ir paštomato ar kurjerio pagalba, jei Jūs pasirinksite šią opciją pirkimo proceso metu. Tokiu atveju Jus pasieks firminis baltas, auksinėmis raidėmis padabintas ir firmine auksine juostele perrištas kalėdinis dovanų kuponas.
  7. Nes viešbučio „Grand Baltic Dunes“ dovanų kuponai galioja net 6 mėnesius nuo įsigijimo dienos, o esant force major aplinkybėms, dovanų kuponų galiojimas visada pratęsiamas.
  8. Nes viešbutis „Grand Baltic Dunes“ yra draugiškas gyvūnams, tad dovanos gavėjas galės keliauti pas mus su savo augintiniu.

Vertingiausia dovana – dėmesys ir laikas su artimaisiais, šeima, mylimaisiais. Tad viešbutis „Grand Baltic Dunes“, įsikūręs pačioje Palangos kurorto širdyje, kviečia dovanoti šiltas ir įsimintinas akimirkas, supakuotas su meile!

Jums tereikia aplankyti viešbučio el. parduotuvę ir įsidėti į krepšelį Jums patinkantį dovanų kuponą arba pasiūlymą.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this