fbpx
Grand Baltic Dunes
Romantiška vakarienė restorane CaCa Palangoje

Patarimai planuojantiems vestuves pajūryje žiemą

Esame įpratę vasarą vadinti vestuvių sezonu, tačiau vis dažniau poros renkasi švęsti sutuoktuves ir kitais metų laikais. Dažniausiai tai lemia mažesnės paslaugų kainos. Visgi baiminamasi, kad šventė žiemą ar ankstyvą pavasarį nebus tokia graži kaip, pavyzdžiui, vasarą. Jeigu norite planuoti vestuves žiemą, neturėtumėte dėl to jaudintis, nes restoranai, pobūvių salės, viešbučiai Palangoje tam puikiai pritaikyti. Viskas, ko reikia – tiesiog tinkamai pasiruošti patiems.

Kaip nesušalti? Fotosesijų idėjos

Planuodami vestuves pajūryje dažnai galvojame apie fotosesijas pakrantėje, parkuose ir kitose gražiose gamtos vietose šviečiant saulei. Žiemą tai atrodo nelabai įmanoma, nes oras Lietuvoje dažnai kelia iššūkių tiek fotografams, tiek patiems jauniesiems, jų svečiams. Tačiau jeigu vestuvinė apranga bus bent šiek tiek šiltesnė, fotografas tikrai mielai pasirūpins, kad turėtumėte pasakiškų žiemiškų nuotraukų. Moterys gali įsigyti specialiai vestuvėms pasiūtų kailinių, o vyrai puikiai jausis vilkėdami pašiltintais kostiumais.

Jei šalčio visgi bijote, galite fotosesiją rengti patalpoje. Populiariausias pasirinkimas – Palangos dvaras. Šioje gražioje vietoje jūsų nuotraukos bus elegantiškos ir iškilmingos, tik nepamirškite šiame dvare fotosesijos užsisakyti iš anksto.

Viešbučiai Palangoje taip pat siūlo savo gražiai ir prabangiai įrengtas patalpas fotosesijoms. Puikiai tam pritaikyti ir „Grand Baltic Dunes“ apartamentai. Žiemos metu viduje tikrai nesušalsite, o ir greitai temstantys vakarai už lango netrukdys pasidaryti stulbinančiai gražių nuotraukų.

Vakarinės vestuvių dalies vieta

Po fotosesijos prasideda kita vestuvių dalis – šventinė vakarienė. Banketui Palangoje „Grand Baltic Dunes“ gali pasiūlyti dviejų dydžių sales.

  • Kuklesnes vestuves rengiantiems puikiai tiks salė „Kopos“, kurioje užsakant banketą telpa 40 asmenų, o furšetą – 80.
  • Jeigu planuojate didesnes vestuves, puikiai tiks salė „Palanga“, kurioje organizuodami banketą sutalpinsite iki 70 svečių, furšetą – net iki 100. Būtent ši salė dažniausiai užsakoma sutuoktuvėms.

Šventės metu jus ir svečius profesionaliai aptarnaus kūrybinga viešbučio bei restorano komanda. Jeigu vestuvių metu prireiktų įvairios įrangos, taip pat nesirūpinkite. Kiekvienoje salėje veikia bevielis interneto ryšys, yra šiuolaikiškas projektorius, ekranas ir puiki garso sistema.

Svečių apgyvendinimas

Viešbučiai Palangoje rūpinasi nepriekaištingu apgyvendinimu visais metų laikais. Visgi žiema vestuvėms itin tinkama dėl mažesnio turistų skaičiaus – galėsite lengviau ir pigiau gauti nakvynės vietą visiems svečiams.

Apartamentų „Grand Baltic Dunes“ komanda gali pasiūlyti įvairių tipų ir dydžių kambarius. Atskirai galime apgyvendinti šeimas, poras ir kitus jūsų svečius. Patogiausia – tai, kad po šventės nereikės rūpintis pervežimu. Apartamentai įsikūrę pačioje Palangos širdyje, o jei visą šventę rengsite pas mus, tereikės iki paskirto kambario žengti kelis žingsnius.

Vestuvės žiemą gali tapti puikiu pasirinkimu ne tik dėl to, kad sutaupysite pinigų. Pasirinkę šventę organizuoti žiemą, džiaugsitės išskirtinėmis ir nepamirštamomis vestuvėmis be būrio praeivių, su galimybe gėrėtis dailiausiais pajūrio kampeliais vienumoje.

Nepamirškite ir saldaus medaus mėnesio: jį taip pat galite praleisti apartamentuose „Grand Baltic Dunes“. Tuomet galėsite ne tik geriau pažinti Palangą, tačiau ir pasimėgauti apartamentuose siūlomomis SPA, grožio puoselėjimo procedūromis, kitomis maloniomis pramogomis.

Nebijokite laužyti standartų – vestuvės pajūryje žiemą ar pavasario pradžioje yra puiki idėja. Iš anksto rezervuoti apartamentai, viešbučiai Palangoje, kruopščiai parengtas pramogų planas – viskas, ko reikia tam, kad savo meilės įžadų dieną atšvęstumėte kupini geriausių įspūdžių.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this