fbpx
Grand Baltic Dunes

Grand Baltic Dunes 2023-uosius pasitiks su naujovėmis!

Tikime, kad 2023-ieji atneš teigiamų naujovių ir jums! Rezervuokite staliuką šventinei vakarienei naująjame viešbučio restorane „CaCa“. Tai jaukus šeimos restoranas, kuris Naujametiniam vakarui paruošė gurmanišką 5 patiekalų degustacinę vakarienę, gyvos muzikos programą ir skanių staigmenų. O sausio 1-ąją dieną pakvies šventinių pusryčių.       

Dalyvaukite improvizuotoje šventinės nakties fotosesijoje! Viešbutyje jūsų lauks momentinė fotosesija jūsų nuotaikingoms akimirkoms įamžinti.

Pasimėgavę šventiniu savaitgaliu neskubėkite išvykti, nes dovanojame jums vėlyvą išvykimą.

Šventinė degustacinės vakarienės kaina – 95 EUR/ asmeniui (5 patiekalų degustacinis meniu). Vakarienės kaina vaikams iki 12 metų – 25 EUR/ vaikui (užkandis, karštas patiekalas, desertas, skani staigmena)

Vakarienei pasirinkite laiką 18 val. arba 21 val. Vaikai priimami vakarienei tik 18 val. Gyvos muzikos pasirodymo pradžia 21 val.

Vakarienei būtina išankstinė rezervacija ir išankstinis mokėjimas. Po vidurnakčio restoranas „CaCa“ lauks su spalvingais kokteiliais.

Visą šventinį laikotarpį (12.23-01.02) jūsų laukia Grožio Terapijos Namai su specialiu pasiūlymu – „Beauty of diamonds“ (šveitimas + tonizavimas + modeliavimas + kaukė su deimantų pudra, smitsonito ir žaliosios arbatos ekstraktais, tauriaisiais mikroelementais, peptidų kompleksu iš „Gemology“ + kremas). Speciali šventinė kaina – 43 EUR (60 min.)

Atraskite Palangą iš paukščio skrydžio ir pasilepinkite SPA malonumais! Gaukite nuolaidą apsilankymui Palangos baseino ir pirčių komplekse ir Palangos apžvalgos rate.

Tik apgyvendinimas
(2 naktys)
Apgyvendinimas ir
šventinė vakarienė 2 asmenims
Dvivietis kambarys340 EUR530 EUR
Mini liuksas360 EUR550 EUR
Mini liuksas su vaizdu380 EUR570 EUR
Grand apartamentai430 EUR620 EUR
Šeimyniniai apartamentai (4 asm)680 EUR870 EUR


Platesnė informacija ir registracija telefonu 8 615 22255, el. paštu hotel@grandbalticdunes.com 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this