fbpx
Grand Baltic Dunes
Aktyvus poilsis prie jūros

7 idėjos turiningam savaitgaliui Palangoje

Visada gyvybe trykštanti, judri J. Basanavičiaus gatvė ir žymusis pajūrio tiltas nėra viskas, ką galite pamatyti Palangoje. Šis kurortas sparčiai auga, tad ką pamatyti ir aplankyti, praturtinant savo pirmųjų kartų bagažą, tikrai yra. Atrinkome 7 idėjas, leisiančias ne tik geriau pažinti miestą, bet ir praleisti savaitgalį Palangoje aktyviau.

 

1. Pasivaikščiokite po geriausiai Lietuvoje prižiūrimą Birutės parką

Šiandien jis jau vadinamas Palangos botanikos parku. Šio parko plotas – net 101 ha. Darnią visumą čia sudaro medynai, ypatingo dėmesio sulaukiantys gėlynai, pievos bei vandens telkiniai. Palangos botanikos parkui taip pat priklauso ir dalis pajūrio paplūdimių, užimančių net 1,5 km Baltijos jūros pakrantės, tad šiam parkui apžiūrėti galite paskirti ir visą dieną.

Pasiekti įspūdingąjį botanikos parką – nesudėtinga. Apgyvendinimas Palangoje, mūsų apartamentuose, ypatingai patogus, nes poilsio namai yra prie centrinės Palangos ašies – J. Basanavičiaus gatvės. Pradėję kelionę nuo „Grand Baltic Dunes“ apartamentų, parke atsidursite vos po 10-ies minučių.

 

2. Susipažinkite su Gintaro muziejaus ekspozicija

Gintaras nuo seno vertinamas lietuvių. Tačiau šis muziejus kviečia susipažinti ne su papuošalais ar paveikslais, puoštais gintaru, o su paties mineralo susidarymo, gavybos ir apdirbimo istorija. 15 skirtingų salių, 4,5 tūkstančių eksponatų turintis muziejus susilaukia lankytojų ne tik iš Lietuvos, bet ir viso pasaulio. Be to, čia dažnai vyksta nemažai kultūrinių renginių. Pasidomėkite artimiausiomis datomis – galbūt pavyks pamatyti vieną iš įspūdingesnių renginių.

 

3. Užsukite pasivaikščioti po Palangos botanikos parko oranžeriją

Ši nedidukė oranžerija yra visai prie pat jau minėto Palangos gintaro muziejaus. Neaplankyti jos būtų klaida. Tai – puiki pramoga ir suaugusiems, ir vaikams. Vidinėje oranžerijos dalyje puikuojasi plati augmenijos ekspozicija, o lauke vaikus it magnetas traukia jaukiame kampe įkurdinti gyvūnai – ožiai, vištos, triušiai.

 

4. Išbandykite jodinėjimą žirgais smėlėta pajūrio pakrante

Apgyvendinimas Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose, gali būti papildytas ir aktyvesnėmis pramogomis. Norintiems išbandyti jodinėjimą žirgais, mielai jį suorganizuosime. Galimybė suteikiama ir suaugusiems, ir vaikams – mažieji gali pajodinėti poniais. Tai – smagi pramoga tiek šeimai, tiek poroms, išsiilgusioms romantiško laiko dviese.

 

5. Apžiūrėkite Palangą iš paukščio skrydžio – pakilkite oro balionu

Norite netikėtų patirčių, ilgam įsirėšiančių atmintin? Skrydis oro balionu – puiki galimybė. Pažinti Palangą iš aukštai žvelgiant į jūros skalaujamus krantus ir žemę, nuklotą svyruojančiomis pušimis, nagrinėjant kiekvieną siaurą miesto gatvelę – tai neįkainojama ir ypatinga patirtis. Nepamirškite pasiimti fotoaparato – tokias akimirkas privalu įamžinti.

 

6. Vakare pasigrožėkite muzikiniu Palangos fontanu

Vasaros laikotarpiu „dainuojantis“ fontanas džiugina tiek mažus, tiek didelius. 260 vandens purkštukų ir 48 skirtingų spalvų šviestuvai kuria pasakišką šviesos muzikos efektą, kurį pamatyti ir išgirsti privalo kiekvienas, viešintis Palangoje tamsiuoju paros metu. Pasirodymas trunka visą valandą.

 

7. Apsilankykite kurorto simbolyje – kurhauze

Kurhauzo salė skirta atpalaiduoti mintims, kūnui ir sielai. Čia vykstantys džiazo, kameriniai ir choriniai koncertai leidžia visiškai užsimiršti, gėrintis dėmesį prikaustančiais pasirodymais. Kurhauzas – tai senosios ir romantiškosios Palangos simbolis.

 

Atraskite šį kurortinį Lietuvos miestą iš naujo. Apgyvendinimas Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ poilsio namuose, ypač patogus – iš čia nesudėtinga pasiekti visas minėtas pramogų vietas. Poilsis Palangoje tikrai nebus nuobodus – papildykite savo pirmųjų kartų bagažą jau šį savaitgalį. Mielai pasirūpinsime, kad jis būtų pilnas neišdildomų įspūdžių tiek Jums, tiek patiems mažiausiems svečiams.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this