fbpx
Grand Baltic Dunes

Palanga – didžiausias Lietuvos kurortas, garsėjantis ne tik įspūdinga gamta, balto smėlio paplūdimiais, spalvinga J. Basanavičiaus alėja ar saulės palydėjimui kviečiančiu tiltu, bet ir turtinga istorija, autentiška senųjų vilų architektūra bei atgimstančiomis turistinėmis erdvėmis. Dėl patogios Grand Baltic Dunes vietos, populiariausi Palangos lankytini objektai viešbučio svečiams pasiekiami pėsčiomis ar dviračiais.

Pažintį su kurortu rekomenduojame pradėti nuo Palangos kurorto muziejaus. Visai neseniai muziejus atvertė naują savo veiklos puslapį – atidaryta interaktyvi ekspozicija, lankytojus nukelianti į paslaptingą ir neįtikėtinai įdomų Palangos kurorto istorijos pasaulį. Pasivaikščiokite atnaujinta Grafų Tiškevičių alėja, kuri veda į Palangos simboliu vadinamą Kurhauzą. Šiandien po gaisro atstatytas Palangos kurhauzas yra profesionalaus scenos meno erdvė. Pakilkite į Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios apžvalgos aikštelę. Ir pasivaikščiojimo kulminacijai – paskirkite pasimatymą prie naujo muzikinio fontano, kuris šiltuoju metų laiku stebina muzikos, šviesos ir vandens šokiu.

Ne mažiau įspūdingas maršrutas laukia, jeigu viešbučio dviračiais pravažiuosite Palangos meilės alėją, žavinčią želdynais. Alėja pasieksite vieną gražiausių parkų Šiaurės Europoje – Birutės parką. Talentingai suprojektuotas parkas, vadinamas Palangos perlu, pasižymi meistriškai išvedžiotais takais, įrengtais gėlynais, paukščių pilnais tvenkiniais. Parke išlikęs šimtametis šventu laikytas pušynas, supantis 21 metrą virš jūros lygio iškilusį, legendomis apipintą Birutės kalną. Nuo šio kalno atsiveria gražus reginys į ošiančią jūrą. Pačiame Birutės parko centre – didinguose rūmuose įrengtas Palangos gintaro muziejus, saugantis vieną gausiausių pasaulyje gintaro inkliuzų ir unikumų kolekciją.

Naudodamiesi lankytinų vietų žemėlapiu, atraskite daugiau įdomių vietų savo laisvalaikiui Palangoje ir Palangos apylinkėse:

 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this