fbpx
Grand Baltic Dunes

313 cable park – vienas moderniausių vandenlenčių parkų pasaulyje, sukurtas mylinčiomis šio sporto entuziastų rankomis. „313“ vandenlenčių parko figūras parinko ir jų išdėstymą parke planavo profesionalūs vandenlentininkai. Viskas suprojektuota taip, kad kiekvienas iš parko išvyktų patobulinęs savo įgūdžius.

 

Parke veikianti penkių bokštų sistema „Sesitec“ yra geriausia rinkoje. Sistema sukasi prieš laikrodžio rodyklę, trasos ilgis – 610 metrų. Trasoje išdėstyta 12 figūrų, pagamintų rinkos lyderių „UNIT Parktech“. Nuo lengviausių, skirtų naujokams, iki techniškai sudėtingų, keliančių iššūkius net profesionaliems sportininkams. Pasirinkimo čia turi ir plaukiantys dešine koja, ir kaire.

 

Net jei niekada iki šiol nesportavote ir bijote, kad nesate pakankamai atletiški akrobatinėms figūroms, atsipalaiduokite – vandenlenčių sportas yra itin draugiškas naujokams. Parko darbuotojai išmokys bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo lankytojus.

 

Be vandenlenčių pramogų, parke laukia gurmanų įvertintas „Briusly“ baras su terasa ir vaizdu į vandens parką, vaikų žaidimų aikštelė su batutais, masažas ir joga.


KONTAKTAI

+370 663 13313 | hello@313cablepark.lt

www.313cablepark.lt | Facebook: 313cablepark

 

Vieta žemėlapyje


Palangos 313 cable park vandenlenčių parko trasa
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this