fbpx
Grand Baltic Dunes

Palangos vasaros parko devizas: emocijos, kuriančios gyvenimą. Tai didžiausia pramogų vieta Palangoje su daugybe skirtingų veiklų vienoje vietoje!

 

Vasaros parke išbandysite batutus, užimančius daugiau nei 700 kv. m po atviru dangumi, kempinių baseinus, laipiojimo sieną. Aukščio iššūkį įveikti ir skrydžio laisvę pajusti galėsite tarp medžių nutiestoje lynų trasoje su užduotimis. Pati saugiausia lynų sistema pritaikyta vaikams ir suaugusiems.

 

Nauja ir nematyta Lietuvoje veikla – kliūčių ruožas, lavinantis ne tik jėgą, bet ir protinius gebėjimus. Kliūčių ruožas po stogu, tad galima bet kokiu oru rengti turnyrus bei varžytis tarpusavyje. Patiems mažiausiems įrengta saugi ir uždara laipynė su patogia sėdmaišių erdve tėvams, trijų aukštų žaidimų aikštelė, prancūziškus parkus primenanti karuselė.

 

Šeimos ir draugų kompanijos taip pat kviečiamos atrasti analogų Lietuvoje neturinčią 200 kv. m parko e-kartingų trasą. Pasyviam poilsiui puikiai tiks mini golfas ir hamakų, sūpynių zona.

 

Be viso to, šalia veikia gurmaniškas „Van Wurst“ maisto paviljonas, siūlantis ypatingai skaniai paruoštų vokiškų dešrų ir belgiškų bulvyčių derinį tiek išsinešimui, tiek valgyti vietoje. Taip pat nuomojami dviračiai, velomobiliai.

Kliūčių ruožas ir laipynės Palangos vasaros parke
Teminiai vaikų renginiai Palangos vasaros parke
Kamuoliukų baseinas Palangos vasaros parke
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this