fbpx
Grand Baltic Dunes
9.9€/asm.
8.5€/3-12 m.

Iliuzijų namas „Eureka“

Eksponatai

Unikalūs ir interaktyvūs eksponatai, visame pasaulyje populiarios iliuzijos, įvairios pramogos – visa tai iliuzijų namą „EUREKA“ padaro vieta, kurioje tikrai yra ką pamatyti. Čia ne šiaip muziejus, kur atėjai, pamatei ir išėjai. Čia reikia būti, pramogauti, dalyvauti, tapti ekspozicijos dalimi, kad galėtum viską įamžinti nuotraukose ir pasidalinti tuo su draugais socialiniuose tinkluose. Ne dydžio ar visatos kambarys, ne viesulo tunelis ar trimačiai paveikslai yra mūsų pagrindiniai eksponatai. Tai Jus verta pamatyti ir parodyti kitiems!

Edukacijos

Iliuzijų name „EUREKA“ įdomu viskas – net ir mokytis! Pas mus ne tik sužinosite, kaip iš citrinos pasigaminti elektrą, bet ir pasidarysite plaukiojančią medūzą, kurią galėsite parsinešti į namus. Mes čia gaminsime, sprogdinsime ir darysime kitus įdomius eksperimentus, kas garantuoja puikų laiką ir žinias apie mus supantį pasaulį.

Krautuvėlė

Magiški triukai ir keisti dalykėliai - visko rasite mūsų stebuklų krautuvėlėje. Čia gali rasti tai, kas padės būti vakarėlio pažiba, rodant triukus šeimai ar draugams. Nepraleiskite progos tapti magijos virtuozu! О gal Jums reikia tiesiog suvenyro atsiminimui apie gerai čia praleistą laiką? Pas mus gausu įvairių suvenyrų, kurie papildys Jūsų kelionių įspūdžius.

Darbo laikas

vasarą: 10.00 - 23.00 kiekvieną dieną

rudenį, žiemą, pavasarį: 11:00 - 20:00 Savaitgaliais (Kitomis dienomis - grupėms iš anksto suderintu laiku)

 

Bilietų kaina

Suaugusiems – 9.90 €

Vaikams iki 12 m. – 8.50 €

Vaikams iki 3 m. – nemokamai.

www.facebook.com/IliuzijuNamasEureka

 

KONTAKTAI:
J.Basanavičiaus g 24A, Palanga
+37068534244
iliuzijums@gmail.com
www.namaseureka.lt

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this