fbpx
Grand Baltic Dunes

Palangos baseinas – tai 3500 kv. m. daugiafunkcinė erdvė su baseinu, sveikatingumo centru ir viešąja pirtimi. Baseinų ir SPA zonose vienu metu gali lankytis 250 žmonių. Tai vieta Palangoje, kur lankytojai už durų palieka dienos rūpesčius ir dėl patyrusio personalo bei įdiegtų pažangių sprendimų mėgaujasi kokybišku aptarnavimu.

 

Palangos baseine įrengti aštuoni 25 m ilgio takeliai. Greta sportinio baseino – 13 m ilgio ir 6 m pločio dviejų takelių baseinas, skirtas vaikams mokytis plaukti. Baseinas atitinka Tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) reikalavimus, todėl jame galima rengti plaukimo varžybas, taip pat ir tarptautines. Chloro junginiams pašalinti įdiegta naujausia nano filtravimo sistema.

 

Sveikatingumo erdvėje įrengtos modernios garinės pirtys ir pirtis su natūralia Himalajų druskos sienele. Taip pat 22 kv. m sūkurinė vonia, kurioje telpa 15 lankytojų. Lankytojai gali mėgautis 125 kv. m ir 18 kv. m ploto pramoginiais baseinais su masažinėmis sistemomis, modernia apšvietimo sistema, baseinėliu kūdikiams.

Pramoginiai baseinai vaikams „Palangos baseine“
Palangos baseino sveikatingumo centras
Palangos baseino pirtis
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this