fbpx
Grand Baltic Dunes

PALANGOS BASEINAS

Palangos baseinas - tai 3500 kv. m. daugiafunkcinė miesto erdvė su baseinu, sveikatingumo centru ir viešąja pirtimi. Kokybiškas lankytojų aptarnavimas užtikrinamas patyrusiu personalu ir įdiegtais pažangiais sprendimais. Baseinų ir SPA zonose vienu metu gali lankytis 250 žmonių.

Ekologija, efektyvi pastato eksploatacija ir energijos išteklių tausojimas yra svarbūs aspektai. Palangos baseino su sveikatingumo centru energinė klasė – A, jame įrengtos saulės baterijos, numatyta galimybė pastatą eksploatuoti atskiromis zonomis, talpi automobilių stovėjimo aikštelė ir atskira elektromobilių įkrovimo vieta.

Palangos baseine rasite 8 takelių sportinį baseiną, atitinkantį aukščiausius FINA reikalavimus, greta jo – baseinas vaikams, skirtas mokytis plaukti. Sveikatingumo centro erdvėje įrengtos 2 modernios garinės pirtys, sauna su natūralia Himalajų druskos sienele, pramoginiai baseinai bei sūkurinės vonios.

Sveikatingumo zonoje įrengti 125 kv. m ir 18 kv. m ploto pramoginiai baseinai suaugusiesiems ir vaikams, su keliolika pramoginių įrenginių, masažinėmis sistemomis, modernia apšvietimo sistema, baseinėliu kūdikiams.

Atskiroje 22 kv. m sūkurinėje vonioje telpa apie 15 lankytojų. Šioje zonoje įrengti penki dušai, dvi modernios garinės pirtys ir viena pirtis su natūralia Himalajų druskos sienele.

Tai erdvė, kurioje už durų paliekami dienos rūpesčiai ir problemos. Laikas sau, kurį čia skirsite, suteiks naujų jėgų.

Platesnė informacija ir kainodara rasite čia.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this