fbpx
Grand Baltic Dunes

Jump & Wake park Palanga – pirmasis vandenlenčių ir pripučiamų batutų parkas Palangoje, įsikūręs patogioje ir lengvai pasiekiamoje vietoje: vos 3 kilometrai nuo miesto centro.

 
Poilsiautojų laisvalaikiui paruoša:

  • Jump park Palanga vandens batutų, pagalvių, takelių ir kliūčių trasa vandenyje. Trasą sudaro 70 pripučiamų įvairaus dydžio, formų bei sudėtingumo figūrų. Visas parkas padalintas į dvi sujungtas zonas: vaikų, su nesudėtingomis, bet smagiomis figūromis, kuri plūduriuoja ~1.5m gylyje bei suaugusiųjų, su dideliais tramplynais ir batutais.
  • šalia įsikūręs WakePark Palanga vandenlenčių parkas. Dvi plaukiojimo sistemos leis vandenlentėmis vienu metu plaukioti kelioms draugų kompanijoms.
  • net 200 kv. m. terasa su hamakais virš vandens. Saulės ir ramaus poilsio mėgėjams terasoje veikia užkandinė bei baras, kurie puikiai tinka ne tik pasistiprinti ir atsigaivinti, bet ir stebėti abiejų parkų lankytojų šėliones.

 

Jump & Wake park Palanga įsikūręs nepaprasto grožio vandens telkinyje, apsuptas pušyno, keli šimtai metrų nuo Baltijos jūros. Daugiau nei 2ha komplekse Jūsų šeimos poilsiui ir laisvalaikiui su draugais įrengtos ne tik vandens, bet ir daug kitų įvairių pramogų.

Vaikų mokymas Wakepark Palanga vandenlenčių parke
Batutai ant vandens Jump park Palangoje
Hamakai virš vandens Wakepark Palanga terasoje
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this