fbpx
Grand Baltic Dunes

Pajuskite tikro poilsio tėkmę UPA vyno ir kavos namuose.

 

 

Jauki vyno ir kavos namų aplinka

Metai, mėnesiai, savaitės, dienos, valandos, minutės, sekundės... Tai laikas, per kurį bręsta žmogus ir visa įmanoma gyvybė Žemėje, laikas, kurio dėka žmogus kuria gražiausius dalykus ir dalinasi su visais.

UPA vyno ir kavos namai Palangoje taip pat dalinasi su Jumis jaukia skandinaviška aplinka, kur kiekvienas atras savo sielos ramybę. Jauki aplinka puikiai tiks privačiam verslo susitikimui, susitikimui su draugais ar Jūsų artimų žmonių šventei.

 

Šviežiai skrudinama kava

Rytas kava. Pietūs kava. Vakaras, kodėl ne kavos? Tik Klaipėdoje skrudinama šviežia UPA kava nuo ryto iki vakaro Jūsų skoniui.

UPA kavą gamina tik iš kruopščiai atrinktų geriausių kavos pupelių, o profesionalūs baristos padės Jums pajusti visą kavos skonių puokštę. Kavos gėrimo ritualą kaskart galėsite paįvairinti UPA namuose siūlomais desertais ir užkandžiais. Gardūs pyragai ir pyragaičiai, DIONE ledai, išskirtiniai eklerai ar spalvingieji prancūziški skanėstai macarons patiks net ir patiems išrankiausiems.

 

Vyno istorijos

Apie vyną, gėrimo kultūrą prirašyta daugybė įvairiausių tekstų, surinkta begalybė istorijų ir įdomių faktų. UPA vyninėje Jūsų laukiame, kad pasidalintume jais ragaujant vyną bei užkandžiaujant. Kurkime tradicijas: vyno taurė prieš vakarienę ar po jos, puikioje aplinkoje, skambant muzikai, besimėgaujant maistu ir pokalbiais leis pajusti gurmaniško gyvenimo skonį.

 

Vasaros terasa viešbučio kiemelyje

Lengvu žingsneliu ištyrinėję šurmulingas Palangos gatveles susitikime pas mus su gera nuotaika pratęsti popietę ar vakarą vasaros terasoje. Viešbučio „Grand Baltic Dunes“ kiemelyje sukurta atmosfera jus nukels į ramybės ir jaukumo oazę pačiame Palangos centre. Gyvos muzikos vakarai leis pasimėgauti instrumentine muzika ir išskirtiniais vokalais.

Skaniausia kava UPA vyno ir kavos namuose Palangoje

TOBULA DOVANOS IDĖJA

Kviečiame Jus pradžiuginti savo mylimiausius artimuosius, kolegas dovanojant „UPA vyno ir kavos namai“ dovanų čekį. Už Jūsų pasirinktą dovanos sumą, mes pasiūlysime gurmaniškus ir aromatingus potyrius: vyno ar kavos degustaciją, gardžiausius UPA užkandžius ir desertus.

Šviežiai skrudinama kava viešbutyje Grand Baltic Dunes

DARBO LAIKAS
I-VII - 10:00-22:00

UPA vyno ir kavos namai Grand Baltic Dunes viešbutyje

MUS RASITE

GRAND BALTIC DUNES (C korpuse)
Birutės al. 26, Palanga
+370 646 60007
vynasirkava.upa@gmail.com
Facebook: UPAvynasir.kava

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this