fbpx
Grand Baltic Dunes

Savaitgalio planas: pailsinti kūną ir sielą SPA

Nuolatinis skubėjimas alina žmogaus organizmą, o trumpos savaitgalio pauzės poilsiui nuo darbo ir kasdien patiriamo streso dažnai maža. Kokybiškas poilsis būtinas norint naują savaitę pradėti žvaliems, pilniems energijos, pozityviai nusiteikusiems. Siūlome artėjantį savaitgalį pakeisti aplinką ir paskirti jį pilnavertei relaksacijai „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose, taip pat mėgaujantis SPA Palangoje procedūromis.

 

Poilsis pajūryje – nauda kūnui ir mintims

Jūrinis klimatas pasižymi gydomosiomis savybėmis. Tai – viena iš priežasčių, kodėl savaitgalius verta planuoti čia, nutolus nuo intensyvaus miesto triukšmo. Pajūrio oras pasižymi didesniu deguonies kiekiu, o tai leidžia lengviau atsipalaiduoti, padeda užtikrinti gerą skirtingų organų funkciją. Pasivaikščiojimo jūros pakrante metu organizmas gali pasisavinti didesnį kiekį neigiamų jonų, reikalingų nervų sistemai, tad pamažu susikaupusi įtampa nuslopsta, mintys prašviesėja.

Norėdami užtikrinti kokybišką poilsį, kiekvienam „Grand Baltic Dunes“ svečiui suteikiame papildomų nuolaidų pramogoms. Viena jų – lepinamosios procedūros centre „SPA Levanda“. Net apartamentuose juntamas levandų kvapas nuteikia raminančiai, padeda atstatyti vidinę pusiausvyrą, o masažai ir terapijos – lengviau užsimiršti ir pajusti pilnaverčio, kūno ir sielos, poilsio naudą.

 

Kodėl verta išbandyti SPA procedūras?

SPA Palangoje, centre „Levanda“, išsiskiria gausiu procedūrų skaičiumi ir įvairove. Skirtingo poveikio ir trukmės paslaugų paketai pritaikyti ir pavieniams lankytojams, ir poroms. Procedūros harmonizuoja mintis, išlaisvina nuo negatyvumo ir padeda atsikratyti streso, nuolat lydinčios įtampos. Be to, jų metu naudojami eteriniai aliejai, žolelės ir mineralai padeda atpalaiduoti raumenis, pajusti visą kūną užplūstančią ramybę. Žemiau – kelios išskirtinės, „Grand Baltic Dunes“ esančiame SPA centre atliekamos procedūros:

  • Aromaterapinis veido ir kūno masažas

Šio masažo metu naudojami natūralūs eteriniai aliejai, o priklausomai nuo to, kokius kvapus pasirinksite, jie gali tonizuoti, raminti, žvalinti, stimuliuoti… Eterinių aliejų esencijos į kūną patenka jų įkvėpus, įmasažavus į odą. Toks masažas ne tik atpalaiduoja, bet ir harmonizuoja tiek kūną, tiek sielą.

  • Holistinis nugaros atpalaidavimas

SPA Palangoje „Levanda“ atliekamos holistinės procedūros skirtos įvertinti kiekvieno žmogaus būseną ir padėti susigrąžinti harmoniją. Procedūra rekomenduojama visiems dirbantiems sėdimą darbą, jaučiantiems nugaros raumenų įtampą.

  • Terapija karštais lavos akmenimis

Įkaitinti vulkaninės kilmės akmenys turtingi magniu ir geležimi. Jų skleidžiama šiluma, derinama su masažo judesiais, išlaisvina giliai raumenyse susikaupusią įtampą, atpalaiduoja kūną. Labiausiai ši terapija rekomenduojama tiems, kuriuos vargina emocinė įtampa, nenuslūgstantis nuovargis, kūno galūnėse juntamas šaltis.

  • Įvairių kvapų, skonių ir priemonių įvairove išsiskiriantys SPA paketai

Kaip minėta, atsipalaiduoti SPA Palangoje galima ir dviese. Dalis SPA paketų skirti būtent poroms. Pasilepinti galima pėdų vonelėmis, kūno masažais, odos šveitimu, poilsiu mėgaujantis arbata. Procedūrų metu naudojamos priemonės gali būti pagamintos iš gintaro dulkių, braškių, šokolado, negyvosios jūros purvo, cinamono – tereikia pasirinkti pagal tai, kas kvepia gardžiausiai.

  • Harmonizuojamieji ir jauninamieji veido masažai

Šveičiamosios veido procedūros, individualiai parinktos kaukės ir įsitempusius mimikos raumenis atpalaiduojantis masažas – tai, kas leidžia suderinti puikią savijautą ir švytintį grožį. Vienos valandos trukmės procedūros atgaivins veido odą ir padės vėl pasijusti savimi.

 

Sielą ir kūną į harmoningą sąjungą sugrąžinantis savaitgalis reikalingas kiekvienam. Skirkite laiko sau ir kokybiškam poilsiui – lauksime Jūsų atvykstančių į „Grand Baltic Dunes“ apartamentus. Numerį rezervuokite iš anksto – tegul artėjantis savaitgalis būna skirtas pilnaverčiam poilsiui ir visiškam atsipalaidavimui.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this