fbpx
Grand Baltic Dunes

Viešbutyje Grand Baltic Dunes atidarytas naujas restoranas „CaCa“

 

Restoranas, įkvėptas meilės jūrai... artimui... maistui...

Restorano savininkai Cacaičiai juokaudami pasakoja, kad pavadinimas „CaCa“ reiškia geras, malonus, draugiškas, pozityvus.

Nedidelis restoranas išsiskiria atvira virtuve, tad svečiai turės galimybę matyti visą patiekalų gaminimo procesą. „Maze“ virtuvės koncepcija – suartinti žmones, įtraukti juos į dalinimąsi maistu, kurti bendrystę. Didelis dėmesys skiriamas grill patiekalams, įvairiems skoniams, naujų patiekalų ieškojimui, patiekimui.

Europietiška virtuvė pateikiama su virtuvės šefo Karolio Cacaičio šiuolaikišku požiūriu. Produktų sezoniškumas – vienas svarbiausių principų, pagal kurį sudaromas meniu. Taip produktai būna „pačiame savo žydėjime“, turtingi skonių ir tekstūrų, būdingų tam produktui.

Mes drąsiai galime teigti, kad „CaCa“ restorane jūs pasijausite kaip namuose!

 

CaCa - naujas restoranas Palangoje

„Grand Baltic Dunes“ svečiams kiekvieną rytą švediško stalo principu patiekiami sotūs, sveiki ir gausūs pusryčiai. Jūsų lūkesčiams išpildyti ir sėkmingai dienai pradėti, pusryčių laikas ir pateikimas gali būti pritaikomi: planuojantiems išvykti anksti paruošime ankstyvuosius pusryčius (pusryčių dėžutė), norintiems pasilepinti ar pasislėpti pusryčius pristatysime į apartamentus, o savaitgaliais mėgstantiems tiesiog ilgiau pamiegoti suteikiame galimybę pakeisti viešbučio pusryčius į vėlyvuosius pusryčius (nuo 12 val., taikoma papildoma priemoka).

Sujungus „Grand Baltic Dunes“ bei restorano „CaCajėgas, svečius kviečiame patikėti savo svarbiausias šventes, įsimintinas gyvenimo akimirkas ar verslo pobūvius į profesionalaus, jungtinio personalo rankas. Nesvarbu, ar tai verslo pietūs, įmonės vakarėlis, romantiška vakarienė, o gal – vestuvės, komanda pasirūpins, kad maistas ir aplinka sukurtų nepamirštamas akimirkas ir atitiktų individualius Jūsų poreikius.

 

 

CaCa - naujas grill patiekalų restoranas Palangoje

DARBO LAIKAS

I-III – NEDIRBA
IV – 12.00–21.00
V-VI – 12.00–22.00
VII – 12.00–17.00

Viešbučio pusryčiai patiekiami:
I-V – 08.0011.00

VI-VII – 08.30–11.30

 

CaCa - naujas restoranas Palangoje, europietiška virtuvė

MUS RASITE

GRAND BALTIC DUNES (A korpuse)
Birutės al. 26, Palanga

+370 601 66912
info@cacarestoranas.lt
Facebook: Caca restoranas Palanga

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this