fbpx
Grand Baltic Dunes

Ieškote vietos įmonės renginiui, parodai, asmeninei šeimos šventei, gimtadieniui, banketui ar furšetui? O gal planuojate pajūryje sutikti Naujuosius metus? „Grand Baltic Dunes“ apartamentų komanda pasiruošusi suorganizuoti nepamirštamą renginį, kurio įspūdžiai džiugins dar ilgai.

Erdvios, patogios konferencijų salės

„Grand Baltic Dunes“ kolektyvas pasirūpins, kad sklandžiai, be jokių rūpesčių praeitų ne tik verslo susitikimai ar konferencijos, bet ir kitos Jums svarbios šventės ir renginiai. Nauji metai Palangoje, mūsų apartamentuose, gali būti pasitikti mėgaujantis išskirtiniais įspūdžiais. Ypatingo dėmesio verta vien galimybė nuo jūros pakrantės stebėti fejerverkų lietų. Džiaugsmingo šurmulio kupinos miesto gatvės, elegantiška, stilinga aplinka, rūpestingas aptarnavimas – tai, kas šventę apgaubia kone magiška aura.

Apartamentuose Jūsų patogumui įrengtos dvi skirtingą žmonių skaičių talpinančios konferencijų salės. Jas mielai paruošime atsižvelgdami į visus Jūsų pageidavimus ir poreikius.

  • Salėje „Palanga“ (120 kv. m.) telpa iki 70 asmenų, organizuojant banketą. Rengiant svečių priėmimą furšetu, čia sutalpinti galime iki 100 asmenų. Ši salė puikiai tinka konferencijoms, seminarams, gimtadieniams, vestuvėms ir panašaus tipo renginiams.
  • Salėje „Kopos“ (82 kv. m.) organizuojame mažesnius renginius. Joje galima rengti riboto žmonių skaičiaus konferencijas, diskusijas, asmenines šventes, pristatymus. Užsakant banketą, šioje salėje telpa iki 40 asmenų, furšeto atveju – 80.

Abiejose salėse yra visa reikiama įranga: projektorius, garso sistema, ekranas, bevielis interneto ryšys. Konferencijų sales galite naudoti ne tik įmonių pobūviams, bet ir kultūriniams renginiams, filmų peržiūroms organizuoti ir jaukiausioms metų šventėms rengti.

Jei domina Nauji metai Palangoje, ieškokite specialių pasiūlymų arba susisiekite – padėsime suorganizuoti ypač smagias, jaukias, turiningas senųjų metų palydėtuves ir kitų sutiktuves. Turite išskirtinių idėjų? Drąsiai jas pateikite: esame visuomet pasiruošę naujiems iššūkiams.

 

Gurmanų liaupsių verti šventiniai patiekalai

Šventės svečius ar renginio dalyvius galite nustebinti į pagalbą pasitelkę „Grand Baltic Dunes“ restorano šefus. Jie padės sukurti išskirtinį meniu ir pasirūpins, kad patiekalai palepintų visus, pasiilgusius skonio, kvapo bei estetikos įspūdžių.

Profesionalus aptarnavimas, išskirtinis dėmesys, skonio receptorius pavergiantys užkandžiai bei gėrimai – viskas, ko reikia, kad renginys įsimintų ilgam. Tegul konferencijos, gimtadieniai, vestuvės ir Nauji metai Palangoje, ant pajūrio kranto būna kupini geriausių emocijų ir įspūdžių. „Grand Baltic Dunes“ – vieta, kur tobulo renginio svajonę įgyvendinsite lengvai.

                                                                                                                                                            


Dėl išskirtinio renginio ar šventės organizavimo kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu: +370 615 22255 / hotel@grandbalticdunes.com.


 

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this