fbpx
Grand Baltic Dunes

Kai pavargsta kūnas ir mintys, Jums padės SPA

Sakoma, kad žmogus yra laimingas tik tada, kai jis pailsėjęs. Todėl tikrai svarbu skirti laiko poilsiui ne tik atostogų metu, bet ir įprastomis, rutinos kupinomis dienomis. Būdų, kaip atsipalaiduoti, yra įvairių: tinka ir miegas, ir knygų skaitymas, ir kino terapija. Žinoma, verta paminėti ir sportą. Tačiau jei ieškote tikro atotrūkio nuo kasdienybės ir trokštate atgaivos kūnui bei mintims, siūlome rinktis SPA procedūras. Šiame tinklaraščio įraše pristatome tokio poilsio privalumus, įrodysiančius, kad visiems bent kartą gyvenime būtina išbandyti SPA Palangoje.

SPA nauda – ir kūnui, ir sielai

Tikriausiai visi žino, kad SPA yra puikus būdas atsipalaiduoti emociškai. Tačiau ar kada susimąstėte, kad SPA naudingas grožiui ir sveikatai?

  • Būtent atpalaiduojamieji masažai, atliekami „Grand Baltic Dunes“ esančiame „SPA Levanda“, gali padėti sumažinti įtampą, fizinį nuovargį.
  • Įvairūs masažai – viso kūno, nugaros ir pečių ar holistinis – itin naudingi siekiant pagerinti kraujotaką.
  • Veido procedūros puoselėja ir atjaunina odą, gali padėti pristabdyti senėjimo požymius.
  • Norintiems pagerinti miego kokybę, būtina išbandyti šias SPA procedūras: masažą, sauną, vandens terapiją.
  • Reguliarus SPA procedūrų atlikimas gali padėti atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.
  • Įvairūs masažai, vandens terapija padeda atsikratyti raumenų skausmų.
  • SPA procedūros gerina nuotaiką, padeda atrasti dvasinę ramybę, stiprina imunitetą.

SPA Palangoje, „Grand Baltic Dunes“ apartamentuose – pasirinkimas, leisiantis mėgautis ypač kokybišku poilsiu. Praleidę čia vos kelias dienas, galite pamiršti visus rūpesčius ir grįžti namo pailsėję, žvalūs, atjaunėję tiek kūnu, tiek mintimis.

SPA ir jūra – tobulas duetas

Apsistoję Palangoje, galite ne tik mėgautis SPA procedūromis, bet ir grožėtis pajūriu. Laiką leidžiant prie jūros, organizmas aprūpinamas jodu, kuris ramina nervų sistemą, padeda įveikti infekcijas. Nuostabus vaizdas, vėjo atneštas pušų kvapas ne tik ramina, bet ir padeda atsikratyti neigiamų emocijų, pamiršti visus kasdienius rūpesčius. Tad Baltijos jūra – tarsi dar viena SPA procedūra, kuria galima mėgautis bet kuriuo paros metu, neskaičiuojant laiko.

Jei pavargote nuo rutinos, o įprasti atsipalaidavimo būdai (sportas, skaitymas, miegas) nebepadeda, tuomet pats metas pasimėgauti poilsiu, teikiančiu naudą sveikatai bei sielai: SPA. Būtent SPA Palangoje padės ne tik pasimėgauti ramybe, lepinimu, bet ir puikiai praleisti laiką prie jūros. „SPA Levanda“ jūsų laukia bet kuriuo metų laiku – tad tiesiog rezervuokite apartamentus „Grand Baltic Dunes“ ir pasiruoškite neprilygstamiems potyriams.