fbpx
Grand Baltic Dunes

PALANGA IR PAJŪRIO MALONUMAI

Restoranas 4 nukelia į vaikystės atostogas prie jūros: kur kvepia pušynais ir sūriu jūros vandeniu. Kur žingsniuodamas smėlėtais miško takeliais, neatsispiri pajūrio žemuogių saldumui. Kiškio kopūstų rūgštumui. Aukščiausios pušies apkabinimui.

Moderni pasaulio virtuvė su vietinių žaliavų improvizacijomis - taip Restoraną 4 apibūdina svečiai. Jie sako, jog čia patiriamos akimirkos nukelia į nostalgiškus prisiminimus, naujus atradimus ir saulėtus pasivaikščiojimus nesibaigiančiu paplūdimiu. Kur taip gera stebėti vandenyje tirpstančios vakaro saulės spindulius, matyti po kojomis šėlstančias Baltijos jūros bangas.

Paatvirausime, kelionės neatrastais Palangos takeliais - didžiausias Restorano 4 įkvėpimo šaltinis. Galbūt todėl čia tvyro raminanti pajūrio emocija ir gera ne tik pusryčiauti ir vakarieniauti, bet ir prisiminti vaikystėje atrastą, įkvepiančios Palangos paveikslą.

Ramybę kviečiame atrasti visai greta pagrindinės Palangos gatvės, šurmulį paliekant kitoje Rąžės upelio pusėje. Šiltuoju metų laiku viešbučio bei miesto svečius kviečiame pasilepinti saulės spinduliais lauko terasoje, žiemą - sušilti prie židinio viduje.

RESTORANAS 4

Pusryčiai Grand Baltic Dunes svečiams – kiekvieną ryta švediško stalo principu patiekiami sotus, sveiki ir gausūs pusryčiai. Pusryčiai jūsų lūkesčiams išpildyti ir sėkmingai dienai pradėti: Jei planuojate išvykti anksti – paruošime ankstyvuosius pusryčius (pusryčių dėžutė), mėgstantiems pasilepinti ar norintiems pasislėpti pristatysime pusryčius tiesiai į lovą, o savaitgaliais norintiems tiesiog ilgiau pamiegoti suteikiame galimybę pakeisti viešbučio pusryčius į vėlyvuosius pusryčius (nuo 11 val.) ir lepintis „Benedikto kiaušiniais“ bei amerikietiškais blyneliais ( taikoma papildoma priemoka ).
Viešbučio pusryčiai patiekiami: I - V 08:00 – 10:00 ; VI, VII ir švenčių dienomis 08:00 – 11:00.

Vėlyvieji pusryčiai taip, kaip vaikystėje - pilna burna. Kartais netgi naudinga pamiršti taisykles ir gardžiausią kąsnelį pačiupti pirštais. Žmonės kalba, jog Restorane 4 galima pasimėgauti geriausiais „Benedikto kiaušiniais“ mieste, o „Kruasanai“ atkeliauja tiesiai iš pečiaus.
Ypatingi vėlyvieji pusryčiai („Brunch“) Restorane 4 ruošiami šeštadienį ir sekmadienį 11:00 – 14:00 val.

Vakarieniaujame neskubėdami. Nors restorano svečių labiausiai pamėgtas tuno tartaras, jautienos išpjova ir lazdyno riešutų cremeux tirpsta burnoje, lėtas laikas - svarbiausia pajūrio kelionės dalis.
Apie mėgavimąsi akimirka ir atradimus Palangoje jums mielai papasakos jauna, entuziastinga, siekianti profesionalumo, ir savo darbą mylinti restorano komanda.
Skonių atradimais ir nostalgiją keliančiais patiekalais rūpinasi Restorano 4 virtuvės šefas Gabrielius Zajac - 2018 - ais metais „Geriausio Lietuvos virėjo konkurse“ laimėjęs II-ąją vietą. Jis kartu su savo profesionalia virtuvės komanda moderniai pateikia ir sujungia pasaulio technikas ir autentiškus ingredientus, tad vakaro meniu atrasite šviežių improvizacijų.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this