Stintų šventė artėja: gardžiuokitės jomis apsistoję pas mus

Palanga atvykti vilioja ne tik vasarą, bet ir žiemą. Jau ilgus metus organizuojamas ir daugybę žmonių pritraukiantis renginys „Palangos stinta 2019“ šiemet kviečia apsilankyti kaip niekad žiemiškoje šventėje. Jeigu neapsisprendžiate, koks poilsis dviems ar visai šeimai galėtų labiausiai tikti žiemą, vasario 8–10 dienomis atvykite į Palangą ir leiskite jumis pasirūpinti apartamentų „Grand Baltic Dunes“ komandai.

 

„Palangos stinta 2019“ pramogos

Šiais metais renginys skirtas paminėti Žemaitijos metams, todėl šio krašto dvasios šventėje tikrai netrūks. Norinčius aktyviai praleisti savaitgalį renginio organizatoriai kviečia dalyvauti stintų meškeriojimo varžybose, tradicinėse magaryčiose, žuvies barbekiu čempionate, didžiosiose žiemos „ruonių“ maudynėse jūroje ir dar daugelyje kitų veiklų.

Ramiau laiką norintys praleisti miesto svečiai kviečiami pasiklausyti šventinio koncerto, kuriame koncertuos lietuvių liaudies kapelos bei grupės. Taip pat visos šventės metu Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvėse vyks mugė, kurioje galėsite įsigyti ne tik šviežių, keptų, išrūkytų, vytintų, bet ir dainuojančių, šokančių, gintarinių ir dar kitokių stintų. Žinoma, akcentas – pačios gardžiosios žuvys.

 

Šventės metu – poilsis dviems apartamentuose

Atvykę į Palangą dėl poilsio galite būti ramūs. Apartamentų „Grand Baltic Dunes“ komanda pasirūpins, kad šventinį savaitgalį ne tik patogiai išsimiegotumėte, bet ir visiškai atsipalaiduotumėte, atgautumėte jėgas. Jeigu norite išvengti didelių spūsčių, galite į apartamentus atvykti anksčiau ir šventės laukti mėgaudamiesi išskirtinėmis SPA, kūno gražinimo procedūromis.

Apartamentuose įsikūrusio grožio terapijos kambario „Beauty Therapy Room“ darbuotojai jūsų odos lepinimui naudoja natūralią, mineralais praturtintą ir moksliškai pagrįstą kosmetiką „Gemology“ ir „Skeyndor“. Specialistai mielai pasirūpins tiek grožio puoselėjimu, tiek visapuse ramybe. Tuo pradžiugins ir SPA centro „Levanda“ darbuotojai – jie leis akimirksniu pamiršti kasdienius rūpesčius ir namo grįžti pasisėmus naujų jėgų.

 

Apartamentai – visai šalia šventės

„Grand Baltic Dunes“ apartamentai įsikūrę visai šalia J. Basanavičiaus gatvės, kurioje ir vyks „Palangos stinta 2019“ mugė. Taigi, poilsis dviems čia – išties patogus pasirinkimas. Apsistoję čia, galėsite patogiai planuoti savo laiką, suspėti pasilepinti grožio procedūromis ir sudalyvauti pačiame renginyje.

 

Paragauti stintų – būtina

Iš renginio pavadinimo galima suprasti, kad renginyje neapsieisime be stintų. Tai šventės simbolis, kurio paskanauti suvažiuoja šimtai žmonių. Visos šventėje ruošiamos stintos yra šviežios, pagautos Palangos jūroje, todėl jų paragauti tiesiog būtina. Tačiau jeigu žuvies nemėgstate, galite tiesiog įsigyti įvairių šventės suvenyrų, kurių rasite mugėje.

 

Jeigu norite paragauti daugiau patiekalų ir kitokios žuvies, jūsų lauks „Restorano 4“ virtuvės virtuozai. Jie leis pasimėgauti europietiškais valgiais, o skoninga restorano aplinka – pajausti nepakartojamą pajūrio emociją. Tad atkeliaukite nedvejodami: tegul net trumpas poilsis dviems būna kupinas jaukumo ir žiemiškų įspūdžių.