Aktyvuokite savo “grožio geną“ su ypatingomis „BEAUTY THERAPY ROOM“ siūlomomis procedūromis ir ritualais.

Švytinti, pailsėjusi, sudrėkinta, stangri oda – tai „GEMOLOGY“ tauriųjų mineralų galia.
Mikroelementai, magnis, cinkas, silicis, kalcis, chromas, geležis ir kt., išgauti iš brangiųjų ir pusbrangių akmenų, yra biologiškai aktyvūs, prasiskverbę pro epidermio sluoksnį atlieka „trenerio“vaidmenį odos ląstelėms, prisotindami jas. Taip padeda mums išsaugoti sveikatą, grožį ir jaunystę.
GEMOLOGY kosmetika – be etilo alkoholio, parabenų, propilenglikolio, cheminių dažų.

Turime galimybę Jums pasiūlyti moksliškai pagrįstą odos priežiūrą su kosmetika „SKEYNDOR“ iš Ispanijos. Pagrindinės „SKEYNDOR“ vertybės – mokslas, naujovės, savitumas, elegancija ir praktiškumas. „SKEYNDOR“ gamyboje naudoja Damasko rožės kamienines ląsteles, baltuosius triufelius, peptidus, skirtingo dydžio hialurono rūgšties molekules ir kt. Jūs būsite maloniai nustebinti procedūrų veiksmingumu, taip pat pasiūlysime ir padėsime pasirinkti produktus skirtus naudoti namuose.

Žiemos sezono metu procedūroms su „GEMOLOGY“ 15%- 20% nuolaida !!!

VISOS „Beauty Therapy Room“ procedūros veikia švelniai ir efektingai. Po procedūros Jūs atrodysite puikiai, būsite pailsėjusios, atjaunėjusios ir tikimės, kad mielai sugrįšite, o mes Jus vėl maloniai nustebinsime.

Sekite mūsų specialius pasiūlymus.

TOBULA DOVANOS IDĖJA

Kviečiame Jus pradžiuginti savo mylimiausius artimuosius , kolegas ,padovanodami „Beauty Therapy Room“ dovanų čekį . Už Jūsų pasirinktą dovanų čekį ,mes pasiūlysime ,norimą procedūrą ar įsigyti prabangios nišinės „GEMOLOGY“, ar „SKEYNDOR“ kosmetikos priemonių, naudoti namuose.

 

MUS GALITE RASTI

„Grand Baltic Dunes“
Birutės al. 26, Palanga
Tel.+37063950981
Facebook: BeautyTherapyRoomOne